Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Раді рекомендували розглянути подання Луценка про арешт Онищенка

Водночас Пинзеник заявив, що цей документ є недостатньо обґрунтованим.

Комітет з питань Регламенту та організації роботи рекомендував Раді розглянути внесене генеральним прокурором України подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата України від групи "Воля народу" Олександра Онищенка

Рішення було ухвалено під час засідання комітету, передає УНІАН.

Перший заступник голови комітету Павло Пинзеник заявив, що відповідне подання є недостатньо обґрунтованим і при цьому відсутні окремі подання щодо затримання та арешту депутата, а натомість всі три вимоги містяться у одному поданні. 

Пинзеник вказав, що подання в частині надання згоди на притягнення народного депутата Онищенка до кримінальної відповідальності може бути розглянуте і підтримане Верховною Радою України".

"Комітет також вважає, що у зв'язку із відсутністю подань щодо надання згоди на затримання народного депутата Онищенка і надання згоди на його арешт, та відсутність обґрунтування у внесеному поданні щодо застосування до народного депутата Онищенка таких запобіжних заходів, питання не готові до розгляду Верховною Радою", - сказав він.

Депутат зазначив, що в разі розгляду парламентом подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка "комітет звертає увагу на те, що головуючий на пленарному засіданні при розгляді цього питання... має ставити на голосування окремо, а Верховна Рада має визначатися окремо щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Онищенка, надання згоди на його затримання і щодо надання згоди на арешт Онищенка".

15 червня детективами НАБУ та прокурорами САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було здійснено 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. 

Фігуранти газової схеми завдали державі збитків на 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Додамо, що одним з організаторів розкрадання державного газу називають народного депутата Олександра Онищенка. Статті, які інкримінуються нардепу, передбачають покарання від 7 до 12 років ув'язнення.

Як діяла "схема Онищенка", через яку підприємства "відмивали" мільярди, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції