Росія планує провести в Криму ще один референдум

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія планує провести в Криму ще один референдум

У Криму планують провести референдум щодо змін до Конституції / Reuters

Жителям півострова запропонують внести зміни до місцевої Конституції.

Невдовзі в Криму відбудеться ще один референдум. На нього Росія планує винести питання змін до Конституції півострова.

"Учора було заявлено, що в найближчі тижні буде розроблена Конституція Криму і вже цього року вона буде винесена на голосування, а також відповідне виборче законодавство", - сказав заступник керівника робочої групи РФ із організації голосування в Збройних силах РФ, радник міністра оборони Василь Волков.

У голосуванні візьмуть участь близько 30 тис. військових, які проживають у Криму, передає delo.ua з посиланням на Волкова.

Учора голова конституційної комісії Криму Григорій Іоффе заявив, що проект нової Конституції півострова буде підготовлено через два тижні. У новому документі хочуть внести зміни щодо затвердження органів влади. Напевно, там буде пункт і про Крим у складі Росії.

Нагадаємо, сепаратисти провели в Криму перший нелегальний референдум 16 березня. Самопроголошена влада півострова оголосила, що незалежність автономії та входження її в склад Російської Федерації ніби підтримали майже всі виборці. Натомість ні Київ, ні більшість країн світу не визнають результати цього референдуму.

Уже більше місяця озброєні російські військові блокують та захоплюють військові об'єкти та стратегічні підприємства та установи по всьому Криму. Також Росія стягнула свої війська до кордонів з материковою частиною України.

Наступна публікація