Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розшук сестри Савченко припинений - адвокат

28 квітня, за даними Слідчого комітету по Чечні, місцезнаходження Савченко було встановлено та її розшук скасований.

Слідчий комітет по Чечні скасував рішення про розшук Віри Савченко, обвинуваченої в образі судді Верховного суду республіки Вахита Ісмаїлова. Скасування розшуку пояснили тим, що місцезнаходження сестри української військовослужбовця Надії Савченко встановлено.

Про це було офіційно повідомлено адвоката Іллі Новікову, який присутній в четвер у Грозному на процесі українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, - пише "Радіо Свобода".

В кінці жовтня 2015 року Віра Савченко мала намір вступити в процес у якості громадського захисника Карпюка, але суддя видалив її з зали суду, вважаючи деякі висловлювання молодшої Савченко образливими. 25 березня, "враховуючи те, що місцезнаходження Савченко Віри не було встановлено, щодо неї винесено постанову про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд і вона оголошена в розшук", - йдеться у постанові про скасування запобіжного заходу.

28 квітня, за даними Слідчого комітету по Чечні, місцезнаходження Савченко було встановлено та її розшук скасовано. За словами адвоката Новікова, це призвело до того, що Савченко, затримана в цей день на кордоні Ростовської області, була безперешкодно відпущена в Україну. Про це адвокату розповів слідчий, який веде її справу в Грозному.

Нагадаємо, що засуджена в Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

Адвокат Ілля Новіков повідомляв, що засуджену в Росії Надію Савченко можуть обміняти в кінці травня-на початку червня.

Відео Процедура передачі Надії Савченко відбуватиметься в прискореному режимі

Залиште свій коментар

Вибір редакції