Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії почали збирати документи щодо екстрадиції Савченко

ФСВП надасть суду документи у разі надання Києвом гарантій виконання вироку.

Сьогодні, 4 травня, Федеральна служба виконання покарань РФ почала збір документів, необхідних для подальшого рішення про передачу українки Надії Савченко на Батьківщину.

"У зв'язку із запитом Міністерства юстиції РФ за зверненням міністерства юстиції України про передачу засудженої Савченко для подальшого відбування покарання в Україну на підставі Конвенції про передачу засуджених осіб від 21.03.1983 наразі здійснюється збирання необхідних матеріалів, які передбачають в тому числі заяву засудженої Савченко про бажання відбувати подальший термін покарання в державі громадянства", – повідомляє російське відомство.

ФСВП надасть суду документи про видачу Савченко тільки в разі надання Києвом гарантій виконання вироку.

"У разі надання Міністерством юстиції України гарантій виконання вироку російського суду щодо засудженої в повному обсязі, подання ФСВП Росії буде направлено в суд РФ на підставі ст. 396, ст. 469 Кримінально-процесуального кодексу РФ для прийняття рішення про передачу засудженої Савченко в Україну", – кажуть у ФСВП.

Нагадаємо, що засуджена у Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова і Євгєнія Єрофєєва.

Зазначимо, що російські військові Олександр Александров і Євген Єрофеєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх  засуджено до 14 років із конфіскацією майна. Також зауважимо, що під час телефонної розмови Петро Порошенко закликав Володмира Путіна звільнити Савченко. 

Адвокат Ілля Новіков повідомляв, що засуджену в Росії українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко можуть обміняти в кінці травня-початку червня.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції