Суд повірив прокуратурі про стан здоров'я Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
2731
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд повірив прокуратурі про стан здоров'я Тимошенко

Фото: УНІАН

Адвокати та прокурори навперебій надавали суду довідки про стан здоров'я віп-ув'язненої із протилежним змістом.

Тимошенко чекають у суді в середу
Апеляційний суд повторно викликав екс-прем'єра Юлію Тимошенко на засідання на десяту ранку у середу, 14 грудня.

На слухання справи у вівторок обвинувачена не прийшла, пояснивши у заяві, що не може самостійно пройти й кількох метрів. Як насправді почувається Тимошенко достеменно невідомо, оскільки захист та обвинувачення навперебій надають суду довідки про стан здоров'я віп-ув'язненої із протилежним змістом, йдеться в сюжеті ТСН.

На підтвердження своєї позиції адвокати надали медичну довідку від 7 грудня, в якій тюремні лікарі констатують, що слідчі дії з ув'язненою Тимошенко можливі лише у її камері. Відтоді, як запевнив захисник, нічого не змінилося.

"Я був у неї в камері вчора. Це означає, що вона ходити не могла. І ми отримали медичний дозвіл, що вона ходити не могла. Якщо в лікарні СІЗО працює Ісус Христос, який піднімає людей одним поглядом, стан її здоров'я сьогодні був би задовільний", - повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

У свою чергу прокурори пропонують іншу довідку, датовану понеділком. В ній лікарі вже переконують, що протипоказань для участі Тимошенко у судових засіданнях немає.

"Враховуючи це, ми бачимо можливість здійснити повторний її виклик на судове засідання", - запропонував прокурор Олександр Микитенко.

Тож, порадившись, колегія суддів задовольнила клопотання прокурора.

Адвокати наразі губляться у здогадах - чи означає це, що Тимошенко завтра вранці спробують привезти на процес силоміць. А чи у разі відмови ув'язненої, обвинувачення наступного разу клопотатиме про її насильне приведення. Представники державного обвинувачення залишили ці питання без коментарів.

Читайте також:

Прихильники Тимошенко зламали ворота біля суду

Донька Тимошенко: мати страждає від невідомого висипу

Власенко обізвав прокурора Тимошенко гестапівським катом

Апеляційний суд повторно викликає Юлію Тимошенко на засідання завтра

Апеляційний суд повторно викликає Юлію Тимошенко на засідання завтра
Наступна публікація