Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд закрив справу проти Володимира Омеляна

Справа стосувалася незаконного збагачення.

Солом’янський суд столиці закрив кримінальну справу про незаконне збагачення проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна, повідомляє Громадське з посиланням на його речницю Марину Томко.

Справу закрили  через місяць після того, як Національне антикорупційне бюро України повідомило про спрямування відповідного обвинувального акту проти міністра до суду. 

Суд також зняв арешт з майна Омеляна: гаража у Львові, квартири в Києві і автомобіля BMW. Утім обвинувачення проти міністра щодо недостовірного декларування залишаються в силі. Справу розглядатимуть у судовому порядку. Засідання відбудеться у травні.

Нагадаємо, торік у вересні Володимиру Омеляну оголосили підозру в незаконному збагаченні і неправильному декларуванні. За версією слідства, інформація в декларації відрізняється від реальних надходжень на 8 мільйонів гривень. Це карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

ВідеоСАП оприлюднила повний перелік справ про незаконне збагачення, які закрила через рішення КСУ

Місяць тому суд постановив, що можновладці не мусять пояснювати походження своїх статків. Тож усі провадження, порушені за відповідною статтею кримінального кодексу, слідчі закрили. У списку - 65 справ на понад мільярд гривень - саме на стільки, за підрахунками САП, незаконно збагатилися фігуранти розслідувань.  

САП оприлюднила повний перелік справ про незаконне збагачення, які закрила через рішення КСУ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції