ТСН додзвонилася до "куратора" Краснова із ФСБ Росії

Чоловік визнав, що голос на плівках СБУ належить йому, але фрази скомпільовані з різних розмов.

Служба безпеки України разом із звинуваченням керівника цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова в терористичній діяльності та шпигунстві на користь Росії оприлюднила ім'я куратора, з яким українець начебто тримав зв'язок. Разом із записами розмов було озвучено й номер телефону цього чоловіка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти подзвонили за цим номером. Чоловік, який відповів, підтвердив, що його ім'я справді Костянтин Голоскоков. Але, з його слів, у спецслужбах він ніколи не працював.

Співрозмовник визнав, що голос на плівках СБУ справді його або дуже схожий. Але записи зроблені ще у 2013 році. "Голос мій, я впізнаю. Це голос, який був у різних записах вже дуже давно, ще в тринадцятому році і в чотирнадцятому році. Мій голос, принаймні схожий, так", - заявив Голоскоков.

Керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук у телефонній розмові з ТСН натомість зазначив, що у служби є всі докази правдивості записів, зокрема, оригінали розмов.

Разом із тим сам Краснов заявив, що голос на записі, який оприлюднила СБУ, йому не належить і такої розмови в останні кілька років він не мав. "Такої розмови в мене точно не було останніх пару років, я такого точно не казав. Це не мій голос, наскільки я чую. Це якийсь дитячий голос", - заявив Краснов.

Запис розмови СБУ оприлюднила 1 березня.

Відео"Азовцю" Станіславу Краснову вдягнули електронний браслет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: