Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві суд заочно заарештував Григоришина

Про справу відносно підприємця стало відомо в середині квітня.

Суд Москви прийняв рішення про заочний арешт російського мільярдера українського походження Костянтина Григоришина, якого звинувачують у несплаті податків на суму 675 млн рублів.

Якщо Григоришина затримають, його укладають під варту на два місяці. Раніше повідомлялося, що бізнесмен погодився відшкодувати збитки. Слідство у цьому випадку було згідно закрити справу. Про справу відносно підприємця стало відомо в середині квітня.

Як вважають слідчі, у 2009-2010 році Григоришин як власник компанії ПІК "Творення" не платив податки в російський бюджет.

13 квітня російський слідчий Андрій Пономарьов, який займається справою про несплату податків Григоришиним на 675 млн рублів, заявив подання в загальноросійський розшук і подальший арешт для Костянтина Григоришина.

Згідно з матеріалами справи, підконтрольна компанія Григоришина не платила податок на додану вартість в 2009-2010 роках. ТОВ ПІК "Творення" згідно з даними з відкритих джерел, займається оптовою торгівлею машинами та іншим устаткуванням. У компанії є представництва в Єкатеринбурзі, Санкт-Петербурзі і Красноярську.

Російський бізнесмен Григоришин, уродженець Запоріжжя, який володіє активами в Україні, є основним акціонером ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе", також володіє 75% акцій найбільшого в Східній Європі виробника трансформаторів "Запоріжтрансформатор" і енергетичними компаніями в Україні.

За даними Forbes, Григоришин в 2015 році обіймав 75 позицію в рейтингу найбагатших бізнесменів Росії зі статком в 1,1 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції