У ПР думають, що Тимошенко вже освоїла "феню"

У ПР думають, що Тимошенко вже освоїла "феню"

Кисельов думає, що Тимошенко вже освоїла "феню" / Фото: УНІАН

Регіонал Кисельов вважає, що, мабуть, екс-прем'єру тюремна мова вже є близькою.

У Партії регіонів вважають безпідставними заяви екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо законопроекту про мови, повідомила прес-служба партії.

На переконання заступника голови фракції Партії регіонів Володимира Зубанова, законопроект про засади державної мовної політики є доволі толерантним.

"Я не згоден із критичною заявою Тимошенко щодо цього законопроекту", - наголосив Зубанов.

Він переконаний, що даний законопроект не зменшує, а, навпаки, підсилює вплив та вживання української мови у державі.

Депутат звернув увагу на те, що "радикальні гасла Тимошенко щодо мовного питання мають на меті лише одне – привернути до себе увагу, яка сходить нанівець як в Україні, так і в Європі".

У свою чергу, регіонал Василь Кисельов вважає, що Тимошенко закликає порушувати Європейську хартію регіональних мов або мов меншин.

Він звернув увагу на те, що у законопроекті про засади державної мовної політики не йдеться про російську мову як другу державну.

"Що стосується звинувачень Тимошенко щодо "фені" – мабуть, ця мова їй ближча, якщо вона про неї говорить. Можливо, вона її освоїла там, де зараз перебуває", - висловив власну думку Кисельов.

Нагадаємо, сьогодні, 24 травня, прес-служба "Батьківщини" оприлюднила коментар Тимошенко щодо нового мовного законопроекту. Вона вважає, що це злочин проти нації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація