У розкраданні ракетних шахт звинуватили Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
4912
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У розкраданні ракетних шахт звинуватили Тимошенко

Губернатор області не зупинив розпилювання шахт

Мародери продовжують розпилювати на брухт ракетні шахти.

Незаконний демонтаж ракетних шахтно-пускових установок на Миколаївщині відбувається з вини колишньої влади, зокрема, Юлії Тимошенко, заявив голова Миколаївської ОДА Микола Круглов.

Також, на його думку, винні самі місцеві жителі, які, побоюючись за свої життя, озвучили проблему на всеукраїнському рівні, пише Gazeta.ua.

Про це Круглов заявив на зустрічі з головами сільських рад зазначених районів, яка пройшла в Первомайську.

Сама зустріч, за словами її учасників, організовувалася в авральному порядку: рано вранці пішли дзвінки від райдержадміністрацій з вимогою невідкладно прибути до Первомайська на нараду з губернатором.

Круглов спочатку хвилин двадцять зачитував цифри з різних показників області в стилі "виконали-перевиконали", а потім без переходу почав розносити одного з власників місцевої агрофірми, який дуже негативно налаштований до регіональної влади, відкрито їх критикує, через що постійно має проблеми з прокуратурою, податковою, міліцією.

Потім підняв питання по ракетних шахт. Розповідав, яке це складне питання і як він багато робить, щоб припинити грабунок об'єктів. В цей же час мародери абсолютно відкрито розпилювали на метал відразу три ракетні точки в Первомайському районі.

"Коли Круглова спробували питаннями вивести на конкретику, почав ображати, а потім заявив, що в усьому винна колишня влада, Тимошенко і самі селяни, які нічого не робили, а тепер, щось від нього вимагають", - розповів один з учасників зустрічі.

Нагадаємо, на початку грудня журналісти програми "Гроші" каналу "1+1" провели розслідування і з'ясували, що районні очільники торгують закинутими шахтами, оформляючи договори купівлі-продажу на підставних осіб.

Читайте також:

Чиновники розпродають ядерні шахти за тисячу гривень

Журналісти побачили, як правоохоронці "кришують" нелегальні казино

Мер Боярки "дарував" селянам золоту землю за 100 гривень

Наступна публікація