Тимошенко та Луценко узгодили злиття партій у записках з-за ґрат

Дата публікації
Перегляди
2565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко та Луценко узгодили злиття партій у записках з-за ґрат

Фото: Прес-служба БЮТ

Однопартійці воліють бачити своїх лідерів на чолі нового політичного об'єднання.

Турчинов з Гримчаком оголосили про об'єднання
Процес об'єднання партій "Батьківщина" та "Народна самооборона" цілком узгоджені з лідерами цих політичних сил - Юлією Тимошенко та Юрієм Луценко, які перебувають в ув'язненні в Лук'янівському СІЗО.

Про це повідомили на спільній прес-конференції заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов і заступник голови "Народної самооборони" Юрій Гримчак, передає ТСН.

Щоправда, спілкування відбувається у специфічний спосіб: за допомогою записок. Гримчак зазначив, що конвоїри не завжди давали можливість поспілкуватися з Луценком під час перерв у судових засіданнях.

"Це питання обговорювалося з нашими лідерами, і воно підтримане - і Юрієм Луценко, і Юлією Тимошенко", - заявив Турчинов.

Гримчак додав, що останні вказівки були отримані саме в судовому засіданні під час перерви. "Тож ми спілкуємось регулярно. Якщо нам забороняє конвой, то ми записки передаємо, як в старі добрі часи", - зазначив депутат від "Народної самооборони".

Нагадаємо, у середу, 28 грудня, було оголошено про злиття політичних партій "Батьківщина" та "Народна самооборона" на основі політсили Юлії Тимошенко.

За чинним виборчим законодавством, вони не можуть утворити блок, тому до парламентських виборів наступного року сформують єдиний партійний список. На чолі сподіваються побачити Юлію Тимошенко та Юрія Луценка, які й нині перебувають поруч у СІЗО.

Читайте також:

Європейський суд врятує Луценка - адвокат

Задоволений Турчинов оголосив про злиття партій Тимошенко і Луценка

Медики побачили покращення здоров'я Тимошенко

Об'єднання "Батьківщини" та "Народної самооборони"

Об'єднання "Батьківщини" та "Народної самооборони"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація