Європейський суд врятує Луценка - адвокат

Дата публікації
Перегляди
1882
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Європейський суд врятує Луценка - адвокат

Вина Луценка не доведена матеріалами справи / Фото: УНІАН

Баганець вірить, що екс-міністра виправдають.

Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олексій Баганець вважає, що Європейський суд з прав людини винесе рішення на користь його підзахисного.

"Європейський суд уже виконав функцію комунікації, і я думаю, що уже у 2012 році буде рішення Європейського суду. Я переконаний, що воно повністю задовольнить вимоги Юрія Луценка", - сказав Баганець.

Говорячи про справу, яку розглядає Печерський суд, адвокат зазначив, що сторона Луценка і в подальшому ставитиме питання про зміну йому запобіжного заходу.

"Я не вірю в те, що навіть у нинішніх умовах Печерський суд винесе обвинувальний вирок за всіма статтями, які інкримінуються Луценку. Я вірю в те, що суд винесе якщо не виправдальний вирок, то поверне на дорозслідування до Генпрокуратури", - сказав Баганець.

"Але, враховуючи ситуацію, в якій знаходиться наша держава, я допускаю, що Луценку буде винесено хоч якийсь, але обвинувальний вирок. Щоб підтвердити законність утримання його під вартою, обгрунтованість притягнення до кримінальної відповідальності і щоб в очах міжнародної спільноти і в очах суспільства показати те, що вони діяли правомірно", - додав адвокат.

При цьому він вкотре заявив, що вина Луценка не доведена матеріалами справи.

"Тому він рано чи пізно буде реабілітований", - зазначив Баганець.

Читайте також:

Луценко вже рівно рік перебуває у СІЗО

Завтра партія Тимошенко поглине партію Луценка

Луценко вважає справу Тимошенко спецоперацією проти вступу до ЄС

Луценко: на виборах буду бронепоїздом опозиції на запасній колії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1882
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація