У Європарламенті заговорили про ізоляцію України

Дата публікації
Перегляди
6472
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Європарламенті заговорили про ізоляцію України

ЄС чекає від України повернення до демократії / Фото: AFP

Депутат від Німеччини закликала українську владу виконати умови  Євросоюзу.

Депутат Європарламенту Ребекка Хармс (група "зелених", Німеччина) побоюється, що українська влада і досі не зрозуміла, що своїм ставленням до опозиції веде країну до політичної ізоляції. Таку думку вона висловила, коментуючи рішення Міністерства закордонних справ України перенести на невизначений термін саміт голів держав Центральноєвропейської ініціативи, пише УНІАН.

"Розвиток подій був спричинений рішенням німецького президента Йоахіма Гаука не відвідувати саміт. Я розумію, що інші президенти слідували рішенню Гаука. Чого я побоююся, що український уряд і досі не зрозумів, що ті дії, які здійснюються проти опозиції, ведуть країну до ізоляції", - сказала депутат.

На її думку, в офіційного Києва є багато можливостей повернути країну до демократичного і заснованого на повазі до законодавства процесу розвитку. "Європа очікує, що Україна припинить такий шлях поводження та переслідування опозиційних політиків", - сказала Хармс.

Вона зазначила, що Європа чекає від України певної реакції на висловлену стурбованість щодо поводження з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко та іншими колишніми членами уряду, які перебувають в ув'язненні і мають проблеми зі здоров'ям.

Крім того, за словами депутата, Європа хотіла б побачити створення чесних умов для участі ц парламентських виборах, запланованих на жовтень цього року. "Це в руках українського уряду – виконати ці прохання європейських політиків", - сказала Хармс.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6472
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація