Уряд не підтримає підвищення зарплат депутатам – Гройсман

На думку прем'єра, збільшення виплат парламентарям не на часі.

Кабмін не підтримає ініціативу Верховної Ради підвищити зарплати народним депутатам.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, наразі уряд опрацьовує запропоновані парламентом зміни до Бюджету-2017, але ініціатива про збільшення заробітної платні народним обранцям буде відхилена.

"Ми не підтримаємо ініціативу депутатів підвищити самим собі зарплату практично вдвічі. Вважаю, що це питання зараз не на часі. Зараз усім нам треба перш за все думати над тим, як підняти доходи звичайним людям", - написав Гройсман у Facebook.

Він додав, що урядовці заклали в проект бюджету підвищення зарплат учителів та лікарів і в цілому підвищення соціальних стандартів.

"До другого читання уряд має намір ці позиції тільки посилити", - резюмував він.

Нагадаємо, раныше депутати Верховної Ради майже вдвічі збільшили собі зарплати: відповідна норма міститься у проекті Державного бюджету на 2017 рік, який народні обранці ухвалили у першому читанні. Документ встановлює посадовий оклад голові Верховної ради до 43,5 тисячі гривень, а його заступникам - до 40,6 тисячі гривень. Заробітна плата "рядового" народного депутата становитиме близько 36,3 тисячі гривень. 

Ухвалене рішення збільшить бюджетні видатки на утримання нардепів на 250 млн гривень.

"Покращення вже сьогодні": депутати підвищили собі заробітну плату

43, 5 тисячі гривень для спікера, 40 тисяч - для заступників і 36 тисяч гривень кожному народному депутату уже з наступного місяця. Таку постанова містилася в проекті держбюджету на 2017 рік, але документ про нові соціальні стандарти держслужбовців, на відміну од головного кошторису країни, не потребує ні повторного голосування, ані підпису президента.


 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: