В Авдіївці на "референдум" екстремістів ніхто не прийшов

Так звані виборчі дільниці в Авдіївці сьогодні цілий день залишалися порожніми.

В місті Авдіївка так званий "референдум", який влаштували проросійські бойовики, не отримав підтримки місцевих мешканців.

В інтернеті з'явилося відео, на якому видно, що на усіх дільницях екстремістів у Авдіївці немає нікого окрім озброєних бойовиків і кількох "членів комісії", які очевидно мали реєструвати охочих голосувати.

Нагадаємо, що сьогодні в Луганській і Донецькій областях озброєні екстремісти організували так званий "референдум" про від'єднання від України. При цьому у бойовиків немає списків виборців, сепаратисти Донбасу не знають, куди взагалі йти голосувати, а ті хто знайшов, де дільниця з урною, голосують за покійників і сусідів.

ЗМІ Донецька і Луганська повідомляють, що голосування відбувається фактично під дулом автомата. Оскільки на кожній дільниці стоять озброєні терористи.

При цьому світова спільнота не визнає екстремістські референдуми на Сході України. Зокрема, США вже заявили, що не визнають голосування. А глава Парламентської асамблеї ОБСЄ назвав псевдореферендуми на Донбасі абсурдом.

Поряд з цим, на Донбасі проходить референдум про об'єднання Луганської і Донецької області з Дніпропетровською. Також повідомлялося, що на Донбасі більшість людей голосують саме за об'єднання з Дніпропетровщиною і ігнорують екстремістів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: