Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді назвали головні виклики 2018 року

Міністр Саєнко розповів, які реформи проводитимуть у першу чергу.

Головними викликами для уряду 2018 року стане подовження впровадження реформи системи охорони здоров’я, реформи освіти, включаючи поліпшення соціального забезпечення вчителів, а також реформування митниці.

Про це міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко заявив в інтерв’ю "РБК-Україна".

"Багато чого зроблено, але це не привід знижувати темп. Викликами для уряду 2018 року буде подовження впровадження реформи системи охорони здоров’я, де ми вже ухвалили великий пакет нормативно-правових актів, а також реформа освіти, в рамках якої прем’єр-міністр ініціював сучасне оснащення молодших класів школи, щоб діти отримували кращі можливості для навчання", - наголосив він.

За словами Саєнка, також уряд запропонував реформу професійно-технічної освіти та соціального забезпечення вчителів, включаючи підвищення соціальних стандартів.

Окрім цього, на думку міністра, важливим викликом 2018 року стане реформа митниці.

"Ми хочемо укомплектувати наші кордони обладнанням, яке буде аналізувати вантажі в автоматичному режимі. Це масштабна ініціатива щодо боротьби з контрабандою", - зазначив він.

У контексті продовження реформ Саєнко наголосив на особливій важливості взаємодії уряду і парламенту для проведення реформ.

"Як людина, що безпосередньо відповідає за діалог і узгодження з Верховною Радою ключових законодавчих ініціатив уряду, я значну частину часу виділяю на дискусії з представниками фракцій і груп парламенту для забезпечення проходження реформ через сесійний зал", - запевнив Саєнко.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав укази про ліквідацію та створення місцевих судів в Україні. Заступник глави Адміністрації президента України Олексій Філатов заявив, що в рамках стратегії судової реформи, затвердженої відповідним указом, а також на виконання вимог закону "Про судоустрій та статус суддів", до підписання пропонуються укази щодо реорганізації системи правосуддя, зокрема ліквідації, створення та реорганізації певних судів. Він зауважив, що це стосується як місцевих судів, так і судів апеляційної інстанції. Філатов повідомив, що будуть створені Окружні господарські суди, замість судів у районах також будуть створені окружні суди. "Це буде уніфікований підхід до всіх судів першої інстанції", - сказав він. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції