Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військова прокуратура викликала на допит командувача ЧФ РФ

Віце-адміралу Вітку передали підозру через кур'єра.

Головна військова прокуратура оголосила та вручила підозру командувачу Чорноморського Флоту РФ віце-адміралу Олександру Вітку у вчиненні особливо тяжких злочинів проти України.

Про це повідомили в управлінні зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

"За результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом розв'язання та ведення представниками влади і Збройних Сил Російської Федерації агресивної війни проти України, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків у вигляді військової окупації та анексії території України, Головною військовою прокуратурою повідомлено про підозру у вчиненні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів проти України командуючому Чорноморського Флоту РФ віце-адміралу Олександру Вітку", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, офіційну підозру Вітку вручив кур'єр служби міжнародної доставки DIMEX у понеділок, 18 квітня, о 17 годині за місцем перебування у Севастополі.

"Командувач ЧФ ЗС РФ обґрунтовано підозрюється у тому, що в період з 20.02.2014 по 21.03.2014 умисно вчинив злочинні дії з метою зміни меж території та державного кордону України; підбурював до вчинення державної зради; організував вчинення дій, спрямованих на пошкодження об'єктів, які мають важливе оборонне значення; спланував, підготовив та прийняв безпосередню участь у веденні агресивної війни проти", - пояснили у ГПУ.

До того ж Вітка обвинувачують у тому, що завдяки його діям Україні було завдано збитків у вигляді втрати всіх об'єктів державної власності загальною попередньою вартістю 1 триліон 80 мільярдів 352 мільйонів гривень.

Окремо у відомстві повідомили, що Вітка викликали на допит у ГПУ на 25 квітня, якщо він не з'явиться – його оголосять у розшук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції