Захист Корбана назвав підробкою матеріали ГПУ

Щодо аудіозаписів, то адвокат також спростувала факт існування подібних розмов

Сьогодні, 29 грудня, адвокат лідера партії УКРОП Геннадія Корбана Оксана Томчук заявила, що матеріали ГПУ по "справі Корбана" є фікцією.

"Я як адвокат Геннадія Корбана офіційно заявляю, що ні одна подібна документація у пана Корбана не вилучалася. Сьогодні на брифінгу було заявлено, що це ніби бухгалтерія, яка була вилучена у Геннадія Корбана. Все це не відповідає дійсності. Є протоколи обшуків, і, згідно з ним, такі документи не вилучалися ні за місцем проживання Геннадія Корбана, ні його батьків, ні за адресами, до яких він може бути причетний. Це офіційна позиція ", - повідомила адвокат, додавши, що ці документи підроблені.

"Що стосується моїх припущень, то я вважаю, що ці документи підроблені працівниками ГПУ, тому що їм зараз просто необхідно виправдовуватися після судилища. Де вони взяли ці документи, мені не відомо, але точно не у пана Корбана ", - сказала Томчук.

Щодо аудіозаписів, то адвокат також спростувала сам факт існування подібних розмов: "Це чистої води вигадка. Якби подібні докази існували, вони були б оприлюднені до судилища. Це логічні речі".

Сьогодні, 29 грудня, Генеральна прокуратура України провела спеціальний брифінг, у якомуоприлюднила частину матеріалів кримінального провадження проти лідера УКРОПу Геннадія Корбана. Нібито було вилучено "чорну бухгалтерію, яка стосується діяльності злочинної організації, в організації якої підозрюється Корбан", а також телефонні розмови, які нібито доводять факти підкупу Корбаном нардепів, членів УКРОПу, міліціонерів, суддів, тощо.

Увечері 24 грудня в квартиру до Геннадія Корбана увірвалися озброєні спецназівці і вивезли його в невідомому напрямку.

Пізніше стало відомо, що Корбан був доставленний в Київ співробітниками СБУ. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви і підозри, що політик дійсно має проблеми зі здоров'ям, адже його обстежували у дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня слідчі Генеральної прокуратури України внесли до Дніпровського районного суду Києва клопотання про обрання запобіжного заходу Корбану. Прокурори вимагають утримання політика під вартою. Під час засідання Корбану стало погано і його госпіталізували до лікарні Інституту Амосова, де йому зробили стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я лідера УКРОПу.

26 грудня суддя Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про силовий привід і доставлення Корбана до суду, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і він тривав до майже 14 години 28 грудня - Корбана заарештували.

Екс-суддя КСУ Віктор Шишкін назвав нічне судилище над Корбаном яскравим прикладом порушення норм процесуального законодавства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: