"Чорноморець" виграв "морське дербі" України (відео)

Уболівальники "Чорноморця" святкують першу перемогу на новому стадіоні / Фото: chernomorets.odessa.ua

Одесити у "морському дербі" перемогли маріупольський "Іллічівець" з рахунком 1:0.

Одеський "Чорноморець" у матчі 21-го туру Прем'єр-ліги здобув першу перемогу на своєму новому стадіоні.

Гра вийшла дуже важкою, напруженою і багатою на різноманітні події. У першому таймі господарі не реалізували 11-метровий (Бурдужан пробив у стійку), а в другому таймі арбітр вилучив по одному гравцю у складі обох команд.

І лише після того, як на полі залишилося по 10 гравців, "Чорноморець" забив гол. Щоправда 600-й гол одеситів у Прем'єр-лізі (Вищій лізі) забив гравець "Іллічівця" - на 74-й хвилині м'яч у власні ворота зрізав півзахисник Ігор Чайковський, пробивши головою як справжній форвард.

1:0 - "Чорноморець" піднявся на 10-е місце у турнірній таблиці, опустивши на одну сходинку "Іллічівець".

Прем'єр-ліга. 21-й тур

Одесса. Стадіон "Чорноморець". 17112 глядачів

Головний арбітр: Констянтин Труханов (Харків); асистенти: Наталія Рачинська (Київ), Максим Чертоляс (Херсон)

ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса — ІЛЛІЧІВЕЦЬ Маріуполь — 1:0

Чорноморець: Безотосний, Бергер, Фонтанелло, Вангелі, Велосо, Політило (к), К. Ковальчук, Лео Де Матос (Бакай, 85), Балашов, Рієра, Бурдужан (Діденко, 87)

Іллічівець: Худжамов, Бутко, Полянський, Іщенко, Шевчук, Чайковський (Будківський, 78), Віценець (Пуканич, 71), Кожанов, Ярошенко (к) (Тищенко, 61), Таргамадзе, Фомін

1:0 Ігор Чайковський, 74 - автогол

Попередження: Балашов (14), Політило (40), Де Матос (46), Вангелі (51) – Полянський (39), Кожанов (39), Віценець (45+2), Фомін (64)

Вилучення: Віталій Балашов, 67; Руслан Фомін, 73