"Динамо" - "Чорноморець" - 3:1. Відеоаналіз

"Динамо" перемогло одеситів у День сміху.

Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

Динамо: 1. Шовковський, 2. Даніло Сілва, 34. Хачеріді, 3. Бетао, 37. Юссуф, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв (36. Нінкович, 67), 8. Алієв, 11. Ідейє (7. Шевченко, 74), 13. Мехмеді

Запасні: 35. Коваль, 6. Попов, 5. Вукоєвич, 17. Михалик, 10. Мілевський

Чорноморець: 12. Безотосний, 4. Бергер, 6. Лео Матос, 29. Фонтанелло, 30. Лео Велосо, 77. Кутас, 27. К. Ковальчук (14. Сілантьєв, 88), 80. Бакай (7. Балашов, 78), 89. Політило, 20. Бурдужан, 99. Рієра

Запасні: 1. Паст, 3. Донець, 11. Бобко, 16. Шиманек, 19. Сетті

1:0 Браун Ідейє, 26 (Мехмеді зіграв у "стінку" з Гусєвим, увійшов у штрафний майданчик і віддав пас на Брауна. Нігерієць точним ударов відправив м'яч у правий кут)

2:0 Денис Гармаш, 41 (класна атака "Динамо" завершилася красивим голом. Алієв віддав пас на набігаючого по лівому флангу Попова, а Горан у дотик прострілив у штрафний майданчик. Гармаш красивим ударом пробив Безотосного)

3:0 Олександр Алієв, 69 (фантастика. Алієв забиває у кожному матчі "Динамо" на "Олімпійському". Цього разу Сашко класно виконав штрафний удар з 30-ти метрів, направивши м'яч у дев'ятку)

3:1 Лео Матос, 74 (Рієра виконав штрафний удар з лівого флангу, а Леонардо забив класний гол ударом головою, перервавши "суху" серію Шовковського, яка сягала майже 800 хвилин. До всеукраїнського рекорду не вистачило 20 хвилин)

Попередження: Євген Хачеріді, 11; Лукман Аруна, 24; Лучіан Бурдужан, 31; Павло Кутас, 56