Іспанія розгромила Нігерію на Кубку Конфедерацій (відео)

Іспанія розібралася з Нігерією / Фото: Фото EPA/UPG

У півфіналі "Фурія Роха" пригадає фінал Євро-2012 в матчі зі збірною Італії.

Збірна Іспанії впевнено перемогла Нігерію в 3-му раунді Кубка Конфедерацій. Матч завершився з рахунком 3:0.

Підопічні Вісенте дель Боске вже на 3-й хвилині повели у рахунку, завдяки точному удару Хорді Альби.

Ще двічі "Фурія Роха" засмутила суперника у другому таймі. На 62-й хвилині відзначився Фернандо Торрес. А в кінці матчу Альба оформив дубль.

Таким чином, іспанці, здобувши три перемоги у трьох матчах, вийшли з групи до півфіналу з першого місця.

Суперником чинних чемпіонів світу та Європи буде збірна Італії. Додамо, що матч відбудеться 27 червня.