Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кварцяний відповів за свої слова перед ФФУ

Керманич "Волині" відвідав засідання Дисциплінарного комітету ФФУ і відповів на запитання футбольних чиновників.

У четвер, 22 грудня, керманич луцької "Волині" Віталій Кварцяний відвідав засідання КДК ФФУ, на якому розглядалось питання: "Щодо інтерв'ю Кополовця М.Н., Слободяна О.В., Кварцяного В.В., Рабиновича В.З., які містять необґрунтовані звинувачення на адресу арбітрів та інших співробітників, а також членів комітету арбітрів ФФУ".

Серех вище перерахованих фігурантів справи на засідання з'явився лише Кварцяний. Він же і розповів, що відбувалося у Будинку футболу.

"Я нічого особливо не можу коментувати, - зізнався сходу Віталій Володимирович. - Мені зачитали рішення, я так все і не запам'ятав, тільки те, що перенесли розгляд питання на 21-е число наступного місяця. Члени КДК вивчатимуть матеріали та відеодокументи, надані нами.

Що відбувалося? Я відповідав на запитання членів дисциплінарного комітету. Мені задавали питання, пов'язані з "Волинню".

Розслідування ведеться. Треба всіх опитати, не тільки мене, для того, щоб розібратися з суддівством. Бачили, яке інтерв'ю Рамос дав? Так от, нехай усі замисляться, треба щось міняти, це зрозуміло.

Дисциплінарний комітет свою роботу робив і робить, а конкретне рішення поки не прийнято. Прийнято те, що матеріали, надані нами, будуть вивчатися і розслідуватися. Ну а суддівська колегія, в свою чергу, повинна надати свої аргументи і пояснити свої професійні дії. Я все своє надав: 55 жовтих карток, 8 вилучень: дав підтвердження, які були зафіксовані порушення. Ось, віддав, нехай вивчають. А насправді, ми ж не знаємо, як саме вони вивчають, і ви не знаєте - все закрито", - розповів Кварцяний.

Читайте також:

Рамос заявив, що у "Дніпра" багато очок забрали судді

Коломойський: у "Дніпра" забрали мінімум 12-14 очок

Кварцяний: українські судді корумповані до шнурків та шкарпеток (відео)

Рабинович: ми боїмося говорити про корупцію у футболі тільки через Євро-2012

Президент "Оболоні" після гри з "Динамо": нас тупо засудили в одні ворота

Президент "Оболоні" жорстко розкритикував арбітраж у матчі проти "Шахтаря"

Залиште свій коментар

Вибір редакції