Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мілевського в "Динамо" може не бути

На клуб накладена заборона реєстрації нових гравців.

Український футболіст Артем Мілевський навряд чи продовжить кар'єру в складі білоруського "Динамо".

33-річний нападник, який зовсім нещодавно покинув угорську "Кішварду", наразі перебуває без команди. У зв'язку з цим в пресі почали з'являтися чутки щодо можливого повернення Мілевського до Білорусі. Утім, судячи з усього, Артема в "Динамо" не буде.

Причиною цьому є нещодавна заборона від Федерації футболу Білорусі реєструвати "Динамо" нових гравців. Таке покарання брестський клуб отримав унаслідок невиконання рішення Футбольного Арбітражу АБФФ про компенсацію майже 266 тисяч доларів "Нєману" за підготовку і навчання Петра Савицького.

"Керуючись статтею 100 Дисциплінарного кодексу АБФФ "Інші порушення", статтею 6 Статуту АБФФ "Дисциплінарні і юрисдикційні органи Асоціації" і відповідно до статей 14, 30, 39 Дисциплінарного кодексу АБФФ було ухвалене рішення застосувати у відношенні ТОВ "Футбольний клуб "Динамо-Брест" дисциплінарну санкцію у вигляді безстрокової заборони на здійснення трансферів (реєстрацію футболістів)", - йдеться на офіційному сайті Федерації футболу Білорусі.

Нагадаємо, що Мілевський покинув "Динамо" Брест у середині 2018 року. Причиною відходу Артема з клубу є порушення дисципліни, а саме - пиятика в лазні. За брестський клуб форвард провів у чемпіонаті 14 поєдинків, забив три голи та віддав сім результативних передач.

Залиште свій коментар

Вибір редакції