Тур 1/1

Матч Маккабі Тель-Авів – Алашкерт (14 вересня 17:30)
Матч
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
4
Алашкерт
Алашкерт
1
Час старту матчу
Матч Маккабі Хайфа – Феєноорд (14 вересня 17:30)
Матч
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
0
Феєноорд
Феєноорд
0
Час старту матчу
Матч Кайрат – Омонія (16 вересня 17:30)
Матч
Кайрат
Кайрат
0
Омонія
Омонія
0
Час старту матчу
Матч ХІК – ЛАСК (16 вересня 19:45)
Матч
ХІК
ХІК
0
ЛАСК
ЛАСК
2
Час старту матчу
Матч Флора – Гент (16 вересня 19:45)
Матч
Флора
Флора
0
Гент
Гент
1
Час старту матчу
Матч Славія Прага – Уніон Берлін (16 вересня 19:45)
Матч
Славія Прага
Славія Прага
3
Уніон Берлін
Уніон Берлін
1
Час старту матчу
Матч Лінкольн Ред Імпс – ПАОК (16 вересня 19:45)
Матч
Лінкольн Ред Імпс
Лінкольн Ред Імпс
0
ПАОК
ПАОК
2
Час старту матчу
Матч Слован Братислава – Копенгаген (16 вересня 19:45)
Матч
Слован Братислава
Слован Братислава
1
Копенгаген
Копенгаген
3
Час старту матчу
Матч Мура – Вітесс (16 вересня 19:45)
Матч
Мура
Мура
0
Вітесс
Вітесс
2
Час старту матчу
Матч Ренн – Тоттенхем (16 вересня 19:45)
Матч
Ренн
Ренн
2
Тоттенхем
Тоттенхем
2
Час старту матчу
Матч Карабах – Базель (16 вересня 19:45)
Матч
Карабах
Карабах
0
Базель
Базель
0
Час старту матчу
Матч Анортосіс Фамагуста – Партизан (16 вересня 22:00)
Матч
Анортосіс Фамагуста
Анортосіс Фамагуста
0
Партизан
Партизан
2
Час старту матчу
Матч Буде-Глімт – Зоря Луганськ (16 вересня 22:00)
Матч
Буде-Глімт
Буде-Глімт
3
Зоря Луганськ
Зоря Луганськ
1
Час старту матчу
Матч Рома – ЦСКА Софія (16 вересня 22:00)
Матч
Рома
Рома
5
ЦСКА Софія
ЦСКА Софія
1
Час старту матчу
Матч Раннерс – АЗ Алкмаар (16 вересня 22:00)
Матч
Раннерс
Раннерс
2
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
2
Час старту матчу
Матч Яблонець – ЧФР Клуж (16 вересня 22:00)
Матч
Яблонець
Яблонець
1
ЧФР Клуж
ЧФР Клуж
0
Час старту матчу

Група A

КомандаІВНПЗМПМРМО
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
110041+33
ЛАСК
ЛАСК
110020+23
ХІК
ХІК
100102-20
Алашкерт
Алашкерт
100114-30

Група B

КомандаІВНПЗМПМРМО
Партизан
Партизан
110020+23
Гент
Гент
110010+13
Флора
Флора
100101-10
Анортосіс Фамагуста
Анортосіс Фамагуста
100102-20

Група C

КомандаІВНПЗМПМРМО
Рома
Рома
110051+43
Буде-Глімт
Буде-Глімт
110031+23
Зоря Луганськ
Зоря Луганськ
100113-20
ЦСКА Софія
ЦСКА Софія
100115-40

Група D

КомандаІВНПЗМПМРМО
Яблонець
Яблонець
110010+13
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
10102201
Раннерс
Раннерс
10102201
ЧФР Клуж
ЧФР Клуж
100101-10

Група E

КомандаІВНПЗМПМРМО
Славія Прага
Славія Прага
110031+23
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
10100001
Феєноорд
Феєноорд
10100001
Уніон Берлін
Уніон Берлін
100113-20

Група F

КомандаІВНПЗМПМРМО
Копенгаген
Копенгаген
110031+23
ПАОК
ПАОК
110020+23
Слован Братислава
Слован Братислава
100113-20
Лінкольн Ред Імпс
Лінкольн Ред Імпс
100102-20

Група G

КомандаІВНПЗМПМРМО
Вітесс
Вітесс
110020+23
Тоттенхем
Тоттенхем
10102201
Ренн
Ренн
10102201
Мура
Мура
100102-20

Група H

КомандаІВНПЗМПМРМО
Кайрат
Кайрат
10100001
Базель
Базель
10100001
Омонія
Омонія
10100001
Карабах
Карабах
10100001

Бомбардири

ПозиціяГравецьКомандаІЗМЗП
1
Італія
Лоренцо Пеллегріні
ФК Рома
Рома
120
2
Данія
Йонас Він
ФК Копенгаген
Копенгаген
121
3
Ізраїль
Дан Бітон
ФК Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
110
4
Хорватія
Стіпе Періца
ФК Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
110
5
Франція
Флав'єн Тет
ФК Ренн
Ренн
110
6
Нідерланди
Куїнсі Меніг
ФК Партизан
Партизан
110
7
Норвегія
Оле Сольбаккен
ФК Буде-Глімт
Буде-Глімт
110
8
Ірландія
Грехам Кері
ФК ЦСКА Софія
ЦСКА Софія
110
9
Нідерланди
Йорді Класі
ФК АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
110
10
Австрія
Даріо Маресич
ФК ЛАСК
ЛАСК
110

В тренді