ЛК-2021/22

Стикові матчі
(Матчі відповіді)

Матч Карабах – Олімпік Марсель (19:45, 24.02.22)
Матч
Карабах
Карабах
-
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
-
Час старту матчу
Матч Маккабі Тель-Авів – ПСВ Ейндховен (19:45, 24.02.22)
Матч
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
-
ПСВ Ейндховен
ПСВ Ейндховен
-
Час старту матчу
Матч Раннерс – Лестер Сіті (19:45, 24.02.22)
Матч
Раннерс
Раннерс
-
Лестер Сіті
Лестер Сіті
-
Час старту матчу
Матч Буде-Глімт – Селтік (19:45, 24.02.22)
Матч
Буде-Глімт
Буде-Глімт
-
Селтік
Селтік
-
Час старту матчу
Матч Партизан – Спарта Прага (19:45, 24.02.22)
Матч
Партизан
Партизан
-
Спарта Прага
Спарта Прага
-
Час старту матчу
Матч Славія Прага – Фенербахче (22:00, 24.02.22)
Матч
Славія Прага
Славія Прага
-
Фенербахче
Фенербахче
-
Час старту матчу
Матч ПАОК – Мітьюлланд (22:00, 24.02.22)
Матч
ПАОК
ПАОК
-
Мітьюлланд
Мітьюлланд
-
Час старту матчу
Матч Вітесс – Рапід Відень (22:00, 24.02.22)
Матч
Вітесс
Вітесс
-
Рапід Відень
Рапід Відень
-
Час старту матчу

Стикові матчі
(Перші матчі)

Матч ПСВ Ейндховен – Маккабі Тель-Авів (19:45, 17.02.22)
Матч
ПСВ Ейндховен
ПСВ Ейндховен
1
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
0
Час старту матчу
Матч Фенербахче – Славія Прага (19:45, 17.02.22)
Матч
Фенербахче
Фенербахче
2
Славія Прага
Славія Прага
3
Час старту матчу
Матч Мітьюлланд – ПАОК (19:45, 17.02.22)
Матч
Мітьюлланд
Мітьюлланд
1
ПАОК
ПАОК
0
Час старту матчу
Матч Рапід Відень – Вітесс (19:45, 17.02.22)
Матч
Рапід Відень
Рапід Відень
2
Вітесс
Вітесс
1
Час старту матчу
Матч Олімпік Марсель – Карабах (22:00, 17.02.22)
Матч
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
3
Карабах
Карабах
1
Час старту матчу
Матч Лестер Сіті – Раннерс (22:00, 17.02.22)
Матч
Лестер Сіті
Лестер Сіті
4
Раннерс
Раннерс
1
Час старту матчу
Матч Селтік – Буде-Глімт (22:00, 17.02.22)
Матч
Селтік
Селтік
1
Буде-Глімт
Буде-Глімт
3
Час старту матчу
Матч Спарта Прага – Партизан (22:00, 17.02.22)
Матч
Спарта Прага
Спарта Прага
0
Партизан
Партизан
1
Час старту матчу

Тур 6/6

Матч ЛАСК – ХІК (19:45, 09.12.21)
Матч
ЛАСК
ЛАСК
3
ХІК
ХІК
0
Час старту матчу
Матч Алашкерт – Маккабі Тель-Авів (19:45, 09.12.21)
Матч
Алашкерт
Алашкерт
1
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
1
Час старту матчу
Матч Гент – Флора (19:45, 09.12.21)
Матч
Гент
Гент
1
Флора
Флора
0
Час старту матчу
Матч Партизан – Анортосіс Фамагуста (19:45, 09.12.21)
Матч
Партизан
Партизан
1
Анортосіс Фамагуста
Анортосіс Фамагуста
1
Час старту матчу
Матч ЦСКА Софія – Рома (19:45, 09.12.21)
Матч
ЦСКА Софія
ЦСКА Софія
2
Рома
Рома
3
Час старту матчу
Матч Зоря – Буде-Глімт (19:45, 09.12.21)
Матч
Зоря
Зоря
1
Буде-Глімт
Буде-Глімт
1
Час старту матчу
Матч ЧФР Клуж – Яблонець (19:45, 09.12.21)
Матч
ЧФР Клуж
ЧФР Клуж
2
Яблонець
Яблонець
0
Час старту матчу
Матч АЗ Алкмаар – Раннерс (19:45, 09.12.21)
Матч
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
1
Раннерс
Раннерс
0
Час старту матчу
Матч Уніон Берлін – Славія Прага (22:00, 09.12.21)
Матч
Уніон Берлін
Уніон Берлін
1
Славія Прага
Славія Прага
1
Час старту матчу
Матч Феєноорд – Маккабі Хайфа (22:00, 09.12.21)
Матч
Феєноорд
Феєноорд
2
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
1
Час старту матчу
Матч Копенгаген – Слован Братислава (22:00, 09.12.21)
Матч
Копенгаген
Копенгаген
2
Слован Братислава
Слован Братислава
0
Час старту матчу
Матч ПАОК – Лінкольн Ред Імпс (22:00, 09.12.21)
Матч
ПАОК
ПАОК
2
Лінкольн Ред Імпс
Лінкольн Ред Імпс
0
Час старту матчу
Матч Вітесс – Мура (22:00, 09.12.21)
Матч
Вітесс
Вітесс
3
Мура
Мура
1
Час старту матчу
Матч Тоттенхем – Ренн (22:00, 09.12.21)
Матч
Тоттенхем
Тоттенхем
-
Ренн
Ренн
-
Час старту матчу
Матч Омонія – Кайрат (22:00, 09.12.21)
Матч
Омонія
Омонія
0
Кайрат
Кайрат
0
Час старту матчу
Матч Базель – Карабах (22:00, 09.12.21)
Матч
Базель
Базель
3
Карабах
Карабах
0
Час старту матчу

Група A

КомандаІВНПЗМПМРМО
ЛАСК
ЛАСК
6510121+1116
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
6321144+1011
ХІК
ХІК
6204515-106
Алашкерт
Алашкерт
6015415-111

Група B

КомандаІВНПЗМПМРМО
Гент
Гент
641162+413
Партизан
Партизан
622264+28
Анортосіс Фамагуста
Анортосіс Фамагуста
613269-36
Флора
Флора
612358-35

Група C

КомандаІВНПЗМПМРМО
Рома
Рома
64111811+713
Буде-Глімт
Буде-Глімт
6330145+912
Зоря
Зоря
6213511-67
ЦСКА Софія
ЦСКА Софія
6015313-101

Група D

КомандаІВНПЗМПМРМО
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
642083+514
Раннерс
Раннерс
61419907
Яблонець
Яблонець
613268-26
ЧФР Клуж
ЧФР Клуж
611447-34

Група E

КомандаІВНПЗМПМРМО
Феєноорд
Феєноорд
6420116+514
Славія Прага
Славія Прага
622287+18
Уніон Берлін
Уніон Берлін
621389-17
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
611427-54

Група F

КомандаІВНПЗМПМРМО
Копенгаген
Копенгаген
6501155+1015
ПАОК
ПАОК
632184+411
Слован Братислава
Слован Братислава
622287+18
Лінкольн Ред Імпс
Лінкольн Ред Імпс
6006217-150

Група G

КомандаІВНПЗМПМРМО
Ренн
Ренн
5320107+311
Вітесс
Вітесс
6312129+310
Тоттенхем
Тоттенхем
5212118+37
Мура
Мура
6105514-93

Група H

КомандаІВНПЗМПМРМО
Базель
Базель
6420146+814
Карабах
Карабах
6321108+211
Омонія
Омонія
6042510-54
Кайрат
Кайрат
6024611-52

Бомбардири

ПозиціяГравецьКомандаІЗМЗП
1
Англія
Теммі Абрахам
ФК Рома
Рома
660
2
Бразилія
Артур Мендоса Кабрал
ФК Базель
Базель
652
3
Англія
Гаррі Кейн
ФК Тоттенхем
Тоттенхем
540
4
Франція
Гаетан Ляборд
ФК Ренн
Ренн
540
5
Англія
Андре Грін
ФК Слован Братислава
Слован Братислава
640
6
Бельгія
Сіріль Дессерс
ФК Феєноорд
Феєноорд
640
7
Норвегія
Оле Сольбаккен
ФК Буде-Глімт
Буде-Глімт
740
8
Норвегія
Ерік Ботхейм
ФК Буде-Глімт
Буде-Глімт
740
9
Данія
Йонас Він
ФК Копенгаген
Копенгаген
642
10
Італія
Стефан Ель-Шаараві
ФК Рома
Рома
630

В тренді