ЛК-2022/23

Тур 2/2

Матч АЗ Алкмаар – Вадуц (19:45, 15.09.22)
Матч
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
4
Вадуц
Вадуц
1
Час старту матчу
Матч Аполлон Лімасол – Дніпро-1 (19:45, 15.09.22)
Матч
Аполлон Лімасол
Аполлон Лімасол
1
Дніпро-1
Дніпро-1
3
Час старту матчу
Матч Гент – Шемрок Роверс (19:45, 15.09.22)
Матч
Гент
Гент
3
Шемрок Роверс
Шемрок Роверс
0
Час старту матчу
Матч Жальгіріс – Базель (19:45, 15.09.22)
Матч
Жальгіріс
Жальгіріс
0
Базель
Базель
1
Час старту матчу
Матч Пюнік Єреван – Слован Братислава (19:45, 15.09.22)
Матч
Пюнік Єреван
Пюнік Єреван
2
Слован Братислава
Слован Братислава
0
Час старту матчу
Матч Славія Прага – Балкані (19:45, 15.09.22)
Матч
Славія Прага
Славія Прага
3
Балкані
Балкані
2
Час старту матчу
Матч ЧФР Клуж – Сівасспор (19:45, 15.09.22)
Матч
ЧФР Клуж
ЧФР Клуж
0
Сівасспор
Сівасспор
1
Час старту матчу
Матч Юргорден Стокгольм – Мольде (19:45, 15.09.22)
Матч
Юргорден Стокгольм
Юргорден Стокгольм
3
Мольде
Мольде
2
Час старту матчу
Матч Істанбул_ББ Стамбул – Фіорентина (22:00, 15.09.22)
Матч
Істанбул_ББ Стамбул
Істанбул_ББ Стамбул
3
Фіорентина
Фіорентина
0
Час старту матчу
Матч Кьольн – Словацко (22:00, 15.09.22)
Матч
Кьольн
Кьольн
4
Словацко
Словацко
2
Час старту матчу
Матч Лех Познань – Аустрія Відень (22:00, 15.09.22)
Матч
Лех Познань
Лех Познань
4
Аустрія Відень
Аустрія Відень
1
Час старту матчу
Матч Партизан – Ніцца (22:00, 15.09.22)
Матч
Партизан
Партизан
1
Ніцца
Ніцца
1
Час старту матчу
Матч РФШ – Хартс (22:00, 15.09.22)
Матч
РФШ
РФШ
0
Хартс
Хартс
2
Час старту матчу
Матч Сількеборг – Вест Гем (22:00, 15.09.22)
Матч
Сількеборг
Сількеборг
2
Вест Гем
Вест Гем
3
Час старту матчу
Матч Стяуа – Андерлехт Брюссель (22:00, 15.09.22)
Матч
Стяуа
Стяуа
0
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
0
Час старту матчу
Матч Хапоель Беер-Шева – Вільярреал (22:00, 15.09.22)
Матч
Хапоель Беер-Шева
Хапоель Беер-Шева
1
Вільярреал
Вільярреал
2
Час старту матчу

Група А

КомандаІВНПЗМПМРМО
Істанбул_ББ Стамбул
Істанбул_ББ Стамбул
220070+76
Хартс
Хартс
210124-23
РФШ
РФШ
201113-21
Фіорентина
Фіорентина
201114-31

Група B

КомандаІВНПЗМПМРМО
Вест Гем
Вест Гем
220063+36
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
211010+14
Стяуа
Стяуа
10100001
Сількеборг
Сількеборг
200224-20
ФКСБ
ФКСБ
100113-20

Група C

КомандаІВНПЗМПМРМО
Вільярреал
Вільярреал
220064+26
Лех Познань
Лех Познань
210175+23
Хапоель Беер-Шева
Хапоель Беер-Шева
201112-11
Аустрія Відень
Аустрія Відень
201114-31

Група D

КомандаІВНПЗМПМРМО
Кьольн
Кьольн
211053+24
Партизан
Партизан
20204402
Ніцца
Ніцца
20202202
Словацко
Словацко
201157-21

Група E

КомандаІВНПЗМПМРМО
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
220051+46
Дніпро-1
Дніпро-1
210132+13
Аполлон Лімасол
Аполлон Лімасол
201113-21
Вадуц
Вадуц
201114-31

Група F

КомандаІВНПЗМПМРМО
Гент
Гент
211030+34
Юргорден Стокгольм
Юргорден Стокгольм
211032+14
Мольде
Мольде
201123-11
Шемрок Роверс
Шемрок Роверс
201103-31

Група G

КомандаІВНПЗМПМРМО
Славія Прага
Славія Прага
211043+14
Сівасспор
Сівасспор
211021+14
Балкані
Балкані
201134-11
ЧФР Клуж
ЧФР Клуж
201112-11

Група H

КомандаІВНПЗМПМРМО
Базель
Базель
220041+36
Пюнік Єреван
Пюнік Єреван
21013303
Жальгіріс
Жальгіріс
201101-11
Слован Братислава
Слован Братислава
201102-21

Бомбардири

ПозиціяГравецьКомандаІЗМЗП
1
Франція
Фуссейн Дьябате
ФК Партизан
Партизан
230
2
Чехія
Ян Калабішка
ФК Словацко
Словацко
230
3
Швеція
Мікаель Ішак
ФК Лех Познань
Лех Познань
231
4
Вірменія
Артак Дашян
ФК Пюнік Єреван
Пюнік Єреван
220
5
Туреччина
Сердар Гюрлер
ФК Істанбул_ББ Стамбул
Істанбул_ББ Стамбул
220
6
Іспанія
Алехандро Баена
ФК Вільярреал
Вільярреал
220
7
Нідерланди
Ваутер Бюргер
ФК Базель
Базель
220
8
Нідерланди
Дані де Віт
ФК АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
220
9
Бельгія
Вадіс Оджиджа
ФК Гент
Гент
220
10
Україна
Артем Довбик
ФК Дніпро-1
Дніпро-1
220

В тренді