Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євро-2020. Календар, розклад та час усіх матчів

Фінальна частина континентальної першості стартує 12-го червня в Римі.

У Бухаресті відбулося жеребкування фінальної частини Чемпіонату Європи-2020.

Команди були розподілені на шість груп по чотири в кожній. Збірна України зустрінеться в цьому турнірі з Нідерландами, Австрією та одним із учасників стикових матчів, які відбудуться наприкінці березня.

Континентальна першість стартує 12-го червня в Римі поєдинком Туреччина - Італія, а самі зустрічі розпочинатимуться за трьома часовими відрізками.

КАЛЕНДАР, РОЗКЛАД ТА ЧАС МАТЧІВ ЄВРО-2020

1-й ТУР

П'ятниця, 12 червня

22:00 Туреччина - Італія

Субота, 13 червня

16:00 Уельс - Швейцарія

19:00 Данія - Фінляндія

22:00 Бельгія - Росія

Неділя, 14 червня

16:00 Англія - Хорватія

19:00 Австрія - Переможець плейоф D (A)

22:00 Нідерланди - Україна

Понеділок, 15 червня

16:00 Переможець плейоф C - Чехія

19:00 Польща - Переможець плейоф B

22:00 Іспанія - Швеція

Вівторок, 16 червня

19:00 Переможець плейоф A (D) - Португалія

22:00 Франція - Німеччина

2-й ТУР

Середа, 17 червня

16:00 Фінляндія - Росія

19:00 Туреччина - Уельс

22:00 Італія - Швейцарія

Четвер, 18 червня

16:00 Переможець плейоф D (A) - Україна

19:00 Данія - Бельгія

22:00 Нідерланди - Австрія

П'ятниця, 19 червня

16:00 Швеція - Переможець плейоф B

19:00 Хорватія - Чехія

22:00 Англія - Переможець плейоф C

Субота, 20 червня

16:00 Переможець плейоф A (D) - Франція

19:00 Португалія - Німеччина

22:00 Іспанія - Польща

3-й ТУР

Неділя, 21 червня

19:00 Італія - Уельс

19:00 Швейцарія - Туреччина

Понеділок, 22 червня

19:00 Україна - Австрія

19:00 Переможець плейоф D (A) - Нідерланди

22:00 Фінляндія - Бельгія

22:00 Росія - Данія

Вівторок, 23 червня

22:00 Хорватія - Переможець плейоф C

22:00 Чехія - Англія

Середа, 24 червня

19:00 Швеція - Польща

19:00 Переможець плейоф B - Іспанія

22:00 Португалія - Франція

22:00 Німеччина - Переможець A (D)

1/8 фіналу

Субота, 27 червня

19:00 2A - 2B

22:00 1A - 2C

Неділя, 28 червня

19:00 1C - 3D/E/F

22:00 1B - 3A/D/E/F

Понеділок, 29 червня

19:00 2D - 2E

22:00 1F - 3A/B/C

Вівторок, 30 червня

19:00 1D - 2F

22:00 1E - 3A/B/C/D

1/4 фіналу

П'ятниця, 3 липня

19:00 -:-

22:00 -:-

Субота, 4 липня

19:00 -:-

22:00 -:-

1/2 фіналу

Вівторок, 7 липня

22:00 -:-

Середа, 8 липня

22:00 -:-

Фінал

Неділя, 12 липня

22:00 -:-

  • Турнір триватиме до 12-го липня у 12 містах Європи: Амстердам, Баку, Більбао, Бухарест, Будапешт, Копенгаген, Дублін, Глазго, Лондон, Мюнхен, Рим, Санкт-Петербург.
  • До плейоф (1/8 фіналу) виходять команди, що посіли в групах перше і друге місце, а також чотири найкращі команди, серед тих, що фінішують третіми в своїх групах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції