Я ненавиджу тебе, Камерон Діаз

Дата публикации
Просмотры
2583
Поделиться:
WhatsApp
Viber
Я ненавиджу тебе, Камерон Діаз

Як добре, що в нашому житті є такі зірки, як Діаз. Бо якщо тобі вже майже сорок, а в тебе нема жодного пристойного об'єкту для ненависті, то завжди можна призначити ним Камерон, стверджує Олена Концевич.

У кожного з нас є вороги. Якщо ворогів у вас немає – ви прожили своє життя пустопорожньо і дарма. Бо, виходить, жили ви настільки сіро, що нічим не запам'яталися людям настільки, щоб вас за щось не любили, чи, тим паче, ненавиділи. Так от, у мене є особистий ворог. І це – не секретарка, з якою мій Мирон крутить фіглі в обідню перерву. Це – Камерон Діаз, голлівудська зірка кубинсько-німецького походження. З чого незмінно випливає, що Камерон Діаз прожила своє життя не даремно.

Камерон Діаз є втіленням усього суперечливого, що може існувати в житті жінки. Можна почати з головного – вона ніколи не була заміжня, не має постійного партнера і не має дітей. Більш за це – вона відкрито заявляє, що ніколи не заявляла, що прагне цього. Будь-кого іншого давно б звинуватили у нетрадиційній орієнтації чи фемінізмі, бо ж усі знають чорноротий Голлівуд, ласий до чужого особистого життя. Але тільки не Камерон. Вона, щоправда, зустрічалася свого часу з Джастіном Тімберлейком. Та заміж за нього не пішла – кажуть, мама Джастіна була дуже проти, бо її синкові було на той час трішки за двадцять, а Камерон – трішки за тридцять. І замість того, щоб стати уособленням невдахи, Діаз стала уособленням фартової дамочки: відхопити в підтоптаному віці молодого і соковитого Тімберлейка – це було круто навіть для Голлівуду.

Діаз входить до пантеону завжди популярних зірок. Вона рідко коли випадає з світла софітів і не дає надовго забувати про себе. І при цьому вона нічогісінько не робить! Ну, не робить! Бо не можна ж серйозно сприймати її ролі в кіно! Ну, де вона знімалася? Ану, хто назве мені три ролі Камерон Діаз? Раз-два-три, час вийшов. Крім "Маски" з Джимом Кері до голови нічого й не приходить. Та й те – якби не Джим Кері, фалди фраку якого "затягли її до великого кіно", погоріла б Камерон повністю. Бо не можна ж вважати нормальним кіно "Янголів Чарлі", чи там, "Шрека". І хто при розумі, скажіть, буде дивитися сопливу сімейну муру типу "Всі в захваті від Мері?" А Діаз за цю муру отримала "Золотий глобус"! Актори, котрі вищі за неї в професійному плані на чотири голови, роками моляться хоча б до списку домінантів на "Глобус" потрапити, а тут – прошу вас!

Діаз не користується послугами косметичних лікарів та пластичних хірургів. Принципово. Хто не вірить – пошукайте в iнтернеті: вона вічно не намальована, обличчя блищить, як смальцем змащене, і фігура в неї теж видно, що своя, – і задок обвисає, і шкіра не першої свіжості. А їй по барабану! Вона часто зізнається, що й голову рідко миє, бо їй ліньки. Іншу б уже нечупарою прозвали і припинили запрошувати на популярні ТБ-передачі. А Камерон ходить та й ходить. Разом з своїм масним обличчям і таким самим масним ріденьким білявим волоссячком. І завжди викликає фурор.

У Діаз крихітний бюст, на котрий чоловікам і глянути було б сором. Був би у мене такий – я б застрелилась. А вона й нічого. Ходить з відвертим декольте, ще й білизну не завжди носить. І всі дивляться на це крізь пальці – кажуть навіть, що це Камерон Діаз потрохи вивела з Голлівуду моду на двосторонній стікер, на котрий знаменитості приклеювали на себе свої супервідверті сукні, аби на чомусь трималися. Бо, сказала Камерон, коли ти клеїш декольте на липку стрічку, єдине, що видно в кадрі – це липка стрічка. І всі негайно сказали: фу-фу-фу, ми за натуральність. Була б на її місці інша – таблоїди рознесли б її на порох, тому що інакодумців не люблять ніде. А Камерон живе й радіє.

Ну, і козир, котрий мене просто-таки живцем в могилу кладе, – їй сорок. Сорок клятих років. І – ні сім'ї, ні дітей, ні пристойної кар'єри моделі, котру вона колись покинула для кіно, та й в кіно – одні сльози. І тицяти б усім пальцем, засуджувати, мити їй кістки і шкодувати її, акторку середньої руки і посередньої зовнішності, ні рибу ні м'ясо, дочку агента імпортом і нафтовика. А вона – щаслива! І усміхається, і не соромиться казати на ток-шоу те, що думає, і не криє свій вік за ботоксними уколами і плацентними масками. Факт – вона мріє якомога швидше постарішати, адже вірить, що за 40 ти і світ краще знаєш, і партнера тобі легше знайти (не пацаньву зелену типу Тімберлейка, а солідного хлопа, ну, хоча б типу Х'ю Джекмена якогось). А ще Камерон каже, що в її професії всі кращі ролі дають жінкам у віці. А що краще роль – то й до "Оскара" ближче, хай навіть вона багато разів стверджувала, що отримати колись цього золотого дядька – не її мета, і вона й без нього почувається прекрасно.

Так що, я ненавиджу тебе, Камерон Діаз. Я тебе ненавиджу за те, що ти настільки незалежна, крута і взагалі класна баба, що від тебе таки всі в захваті у твої сорок, просто як від твоєї кіно-героїні. І я ненавиджу тебе тому, що всерйоз побоююсь не бути у свої власні сорок такою ж класною, як ти.

Похожие темы:

Дата публикации
Просмотры
2583
Поделиться:
WhatsApp
Viber
Следующая публикация