Афганістан готовий воювати з Пакистаном проти США

Афганістан готовий воювати з Пакистаном проти США

Президент Афганістану Хамід Карзай / Фото: AFP

Президент Афганістану: якщо між США і Пакистаном почнеться війна, ми в ній підтримаємо наших братів.

Президент Афганістану Хамід Карзай заявив в інтерв'ю телеканалу своєї країни, що у разі початку військового конфлікту між Пакистаном і США, Кабул займе сторону Пакистану; ці слова прозвучали після повідомлень про причетність до вбивства екс-президента Афганістану Бурхануддіна Раббані угруповання "Хаккані", пов'язаного з урядом Пакистану.

"Не дай бог, якщо коли-небудь буде війна між Пакистаном і США, але Афганістан у ній візьме сторону Пакистану", - цитує Карзая CBS News.

Карзай також сказав, що якщо Пакистан піддасться нападу з будь-якої іншої сторони і буде потребувати допомоги, Кабул не забариться з наданням допомоги.

"Афганістан буде з вами. Афганістан - ваш брат", - сказав Карзай.

"Афганістан ніколи не забуде прийом, гостинність, повагу і братерство, надані пакистанським народом по відношенню до афганського. Пакистан ніколи не зрадить свого брата", - додав Карзай.

Угруповання "Хаккані", що співпрацює з Пакистаном, звинувачувалось в потужній атаці на посольський квартал в Кабулі в вересні, а також у причетності до вбивства колишнього президента Афганістану Бурхануддін Раббані.

Читайте також:

Зірвано замах на афганського президента: Карзая мав вбити його охоронець

З афганської армії масово тікають солдати і офіцери

На війну в Іраку і Афганістані США витратили понад 30 млрд доларів

Смертник з бомбою в чалмі підірвав мера афганського Кандагара

Повʼязані теми:

Наступна публікація