Афганський таліб відрізав 12-річній дружині ніс і вуха

В Афганістані чоловік знущався над 12-річною дружиною, а коли вона втекла від нього - її спіймали і, за рішенням суду, відрізали нос і вуха та кинули спливати кров'ю.

В Афганістані чоловік на рішення місцевого суду відрізав своїй 12-річній дружині ніс та вуха, покаравши її за те, що вона намагалася від нього втекти. Спливаючу кров'ю дівчину покинули у горах помирати, але її підібрали американські солдати.

Аїшу заручили з майбутнім чоловіком, коли їй не було і восьми років. Цей шлюб мав примирити два ворожі клану. 12-річним підлітком Аїша увійшла в будинок таліба з провінції Уразган повноправною дружиною, а два роки до цього вона жила у стайні майбутнього чоловіка.

Дівчина одразу не сподобалася численній родини чоловіка (у нього було 10 братів). Не бив її там тільки ледачий.

"Мене так били, що здавалося ще трохи, і я помру", - з жахом згадує Аїша.

Після катувань дівчинка не могла піднятися кілька днів. Не витримавши знущань, вона вирішила втекти. Як їй це вдалося, вона не розповіла, але трохи згодом її зловили і ув'язнили у жіночій тюрмі Кандагара.

За подібний злочин в Афганістані передбачено покарання у вигляді ув'язнення строком на три роки, на Аїшу видали на руки батькові через півроку.

Батько ж повернув нещасну дівчинку чоловікові.

На місцевому суді постановили - Аїшу покарати, відрізавши їй ніс і вуха. У супроводі одного з братів чоловік відвіз дівчинку в гори, де і здійснив свій страшний задум. Дівер тримав підлітка, а чоловік різав.

Дівчину залишили вмирати, але її підібрали американські солдати. Довгий час Аїшу не могли вивезти до Штатів, у дівчинки не було навіть документів. Її переховували в одному зі секретних сховищ Кабула.

У серпні Аїшу нарешті вдалося доправити до Америки. Журнал Time опублікував фотографію її спотвореного обличчя на обкладинці, намагаючись тим самим привернути увагу до проблем жінок в Афганістані.

За даними ООН, 90% афганських жінок стають жертвами домашнього насильства. У той же час представники руху "Талібан" називають ці цифри вигаданими, і стверджують: "Іслам забороняє відрізати ніс і вуха, як у живої, так і мертвої людини".

Зараз 19-річну афганку готують до пластичної операції. А поки для дівчини виготовили протез носа.

Дівчина має намір домогтися покарання для свого батька і чоловіка за зламане життя, і боротися за права інших пригноблених співвітчизниць.

Читайте також:

Афганські таліби забили камінням закоханих за аморальну поведінку

В Афганістані таліби публічно стратили вагітну жінку

В ОАЕ жертву групового зґвалтування ув'язнили за позашлюбний секс

У Туреччині батьки поховали дочку живцем за розмови з хлопцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: