Ахмадінежад заявив, що Ізраїль зникне дуже скоро

Дата публікації
Перегляди
3017
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ахмадінежад заявив, що Ізраїль зникне дуже скоро

Махмуд Ахмадінежад / Фото: AFP

Іранський президент пояснив, що кампанію проти його країни Захід затіяв заради порятунку "сіоністського утворення" - Ізраїлю.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад прокоментував повідомлення про можливий напад на його країну з боку Ізраїлю.

За його словами, Захід, США та Ізраїль шукають союзників і готують напад на Іран, побоюючись зростаючого впливу Тегерана в регіоні. При цьому Ахмадінежад заявив, що не боїться можливої ​​атаки.

"Цим дурням не завадило б зрозуміти, що Іран не дозволить їм зробити проти нас хоч що-небудь", - наголосив іранський президент.

Він також пояснив, що кампанію проти його країни Захід затіяв заради порятунку "сіоністського утворення" - Ізраїлю. Але, на його думку, це Ізраїль не врятує.

"Це утворення можна порівняти з органом, штучно пересадженим в тіло, що його відторгає. Воно все одно загине, причому дуже скоро", - зазначив Ахмадінежад.

Ці заяви лідер країни зробив незабаром після виступу його ізраїльського колеги Шимона Переса, який заявив, що іранська проблема залишає все менше місця для дипломатичних маневрів, тому військове рішення стає все більш реальним.

Виступ Переса було оприлюднено на тлі численних спекуляцій у ізраїльській та закордонній пресі про можливість швидкого нападу Ізраїлю на Іран. Подібного роду чутки отримали непряме підтвердження минулого тижня, коли Ізраїль провів низку навчань авіації і ракетних військ, а також відпрацював методи порятунку мирного населення при ракетній атаці на свої міста.

У найближчі дні МАГАТЕ повинно поширити чергову доповідь з іранської ядерної проблеми, в якій, як очікується, будуть міститися вказівки на те, що Іран впритул підійшов до створення атомної зброї. Ізраїльські офіційні особи раніше не раз говорили, що така зброя в руках Тегерана - це пряма загроза існування Ізраїлю, тому вони будь-яку ціну не допустять реалізації такого сценарію.

Військове рішення при цьому ніколи не виключалося.

Читайте також:

Радянський фізик допоміг Ірану створити ядерну зброю - ЗМІ

Ізраїль стоїть на порозі війни з Іраном

Тисячі іранців вийшли на вулиці під гаслами "Смерть Америці!"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3017
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація