Авіаносець CША увійшов у Перську затоку

Дата публікації
Перегляди
2513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Авіаносець CША увійшов у Перську затоку

Американський авіаносець "Авраам Лінкольн" пройшов в Перську затоку через Ормузську протоку

Корабель йшов у супроводі групи бойових кораблів, серед яких були не тільки американські, але також британське і французьке судна.

Американський авіаносець "Авраам Лінкольн" у неділю, 22 січня, пройшов в Перську затоку через Ормузську протоку.

Як повідомляється, корабель пройшов в Перську затоку у супроводі групи бойових кораблів, серед яких були не тільки американські, але також британське і французьке судна. Авіаносець увійшов у води Аравійського моря 19 січня.

"Авраам Лінкольн" став першим з грудня 2011 американським авіаносцем, який увійшов у води Перської затоки, і замінив авіаносець "Джон Стенніс", який базувався там раніше.

Після того, як "Джон Стенніс" залишив води Аравійського моря, Іран пригрозив США "заходами у відповідь", якщо в Перську затоку повернеться інший корабель.

Іран також пообіцяв перекрити Ормузьку протоку, через яку проходить 40% світової нафти, якщо Захід  новими санкціями обмежить продаж іранської нафти. США заявили, що не допустять блокування Ормузької протоки.

21 січня Іран, однак, змінив свою позицію щодо перебування американських кораблів в Аравійському морі і Перській затоці. Представник корпусу Вартових Ісламської революції заявив, що у військовій присутності США в Перській затоці і на Близькому Сході немає нічого незвичайного.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація