Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики заборонили жителям "столиці" ІД залишати місто

Курди закріпилися у 37 кілометрах на північ від Ракки.

Бойовики терористичного угруповання "Ісламська держава" заборонили жителям Ракки, яку вони проголосили своєю "столицею", залишати місто під будь-яким приводом.

Терористи почали евакуювати свої сім'ї в бік Дейр-ез-Зора. Передовсім Ракку у другій половині дня покинули сім'ї іноземних найманців. Бойовики почали стягувати з міста Тютюну в Ракку озброєння і відпустили з в'язниць ув'язнених.

Бійці курдських загонів, які протистоять ІД, закріпилися в 37 кілометрах на північ від Ракки. Терористи відступили зі своїх позицій без опору, безпілотники завдали авіаударів по місцях їх скупчення.

Курдські сили самооборони провели мобілізацію і готуються почати незабаром штурм "столиці" терористів. Наступ підтримає авіація міжнародної коаліції. У середу, 18 травня, літаки очолюваної США коаліції скинули на Ракку листівки з закликом до мирних громадян покинути місто.

Нагадаємо, що США не мають намір координувати свої дії у боротьбі з терористичними угрупованнями в Сирії з Росією. Збройні сили США продовжать дотримуватися положень меморандуму про взаєморозуміння, а російські сили на прохання Пентагону утримуються від проведення операцій в тих районах Сирії, де удари наносять літаки американської коаліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції