"Хезболла" посилить свою присутність в Сирії

У багатьох країнах світу, включаючи США і Британію, "Хезболла" визнана терористичною організацією.

Ліванське радикальне шиїтське угруповання "Хезболла" заявило, що посилить свою присутність в сусідній Сирії, де воно підтримує війська президента Асада.

У ході поминальній церемонії на честь загиблого в Сирії лідера військового крила "Хезболли" Мустафи Аміна Бадреддына лідер угруповання Хасан Насралла підкреслив, що тепер "Хезболла" направить в Сирію великі сили і буде вести боротьбу більш витонченими методами. Вважається, що 55-річний Бадреддін був головою контррозвідки "Хезболли" і другою особою угруповання після її лідера Хасана Насралли. За деякими даними, він з 2011 року керував усіма військовими операціями угруповання в Сирії, куди це рух відправив тисячі своїх бойовиків на допомогу президенту Башару Асаду. У поширеній заяві "Хезболли" говорилося, що Мустафа Амін Бадреддин загинув в результаті артобстрілу з боку "сунітських екстремістів".

У багатьох країнах світу, включаючи США і Британію, "Хезболла" визнана терористичною організацією. В березні 2016 року за включення "Хезболли" у список терористичних організацій проголосувала і Ліга арабських держав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: