Дочку англійського мільйонера засудили за грабіж

Дата публікації
Перегляди
2118
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дочку англійського мільйонера засудили за грабіж

Дочку мільйонера засудили за участь у пограбуванні у Лондоні / Фото: AFP

Молоду дівчину визнали співучасницею пограбування магазинів з побутовою технікою під час погромів у Лондоні.

Суд Лондону визнав дочку мільйонера Лору Джонсон винною в крадіжці електротехніки з магазину під час торішніх безладів у Лондоні.

20-річна Лора Джонсон, як випливає з матеріалів справи, 8 серпня підвезла в район погромів декілька людей, пише ВВС Russian.

В машині дівчини поліцейські знайшли викрадену з магазину побутову техніку. Їй загрожує тюремне ув'язнення.

Джонсон була добре знайома з принаймні одним з учасників погромів - з 20-річним Емануелем Окуботе, продавцем крека (різновид кокаїну). Дівчина познайомилася з ним, коли проходила лікування у психіатричній клініці.

Як розповіла на суді Джонсон, яка не визнала своєї провини, вона погодилася підвезти молодих людей, обличчя яких приховували шапки-балаклави і бандани, зі страху.

"Мені здалося, що це не ті люди, яким варто говорити "ні", ти боїшся, ти відразу розумієш, що не зможеш їм відмовити, особливо коли вони сидять поруч з тобою і їм відомі номер твоєї машини і те, де ти живеш" , - сказала студентка Ексетерського університету на Південному Заході Англії.

Нагадаємо, у серпні 2011 року в декількох англійських містах почалися заворушення. Все почалося з акції протесту в Лондоні, яка була викликана загибеллю 29-річного місцевого жителя Марка Дагган, застреленого поліцейськими.

За кілька днів заворушень п'ятеро людей загинули, більше 3 тисяч були арештовані, а заподіяну шкоду оцінюють у десятки мільйонів фунтів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2118
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація