Дружина легендарного Ніка Вуйчича вагітна двійнею

Чоловік уже говорив раніше, що хотів би мати ще дітей.

Легендарний Нік Вуйчич втретє і одразу ж вчетверте стане батьком. Вони з дружиною вже мають двох синочків, і зараз чекають на двійню, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Поділитися цією новиною зі світом Нік вирішив напередодні, в День батька.

ВідеоНік Вуйчич з дружиною чекають на двійню

Вуйчич народився без рук та ніг в австралійському Мельбурні в сім'ї сербських емігрантів. Маючи лише шматок стопи з двома пальцями, хлопчик навчився ходити, плавати, кататися на скейті, грати на комп'ютері і писати. Нині 34-річний чоловік є відомим у всьому світі лектором, який мотивує людей на повноцінне життя. Він готується восени знову приїхати до Києва.

Минулої осені Нік приїжджав до України з виступом, тоді ж зустрічався з ветеранами АТО, що втратили кінцівки і є учасниками проекту "Переможці". Під час ексклюзивного інтерв'ю ТСН Вуйчич тоді сказав, що сподівається згодом стати татком дівчинки. "Ми думали про це, але не зараз, сподіваємося, що це буде дівчинка. Але будемо раді й синові. Хоча, якщо буде третій син, то вже зупинимося, бо батьківство – це дуже відповідальна річ. Хотів би більше допомагати по господарству дружині, в цьому сенсі ми й говорили про третю дитину, але років за два, побачимо", - сказав тоді чоловік.

Залиште свій коментар