Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Естонський уряд пішов у відставку

Він був при владі 863 дні.

Естонський уряд пішов у відставку, пише "Європейська правда" з посиланням на ERR. 

Про відставку свого уряду заявив прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас на першому засіданні парламенту нового скликання. На ньому обрали нове правління вищого органу законодавчої влади. Згідно з Конституцією, після обрання нового правління парламенту, голова старого оголошує про відставку. Утім згідно естонського законодавства, уряд продовжить свою роботу доти, доки на посаду не вступить новий Кабмін.

Уряд Ратаса запрацював 23 листопада 2016 року і перебував при владі 863 дні. Наразі тривають переговори про створення нової коаліції між Центристською партією, EKRE і Isamaa.

Нагадаємо, 4 березня в Естонії відбулися парламентські вибори, в яких взяли участь десять партій і незалежних кандидатів. На 101 місце претендували 1099 кандидатів. Виграла Партія реформ, яка отримала 34 місця в парламенті.

ВідеоУнікальна країна прогресу – Естонія

Естонію офіційно визнають лідером з впровадження новітніх технологій у Європі. Саме там вперше перейшли на так звані ID-картки та відмовились від паперових документів. Чому ця північна держава прогресує та чим ще там готові дивувати світ –  дивіться у сюжеті.

Унікальна країна прогресу – Естонія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції