Хакери вимагають багатомільйонний викуп за викрадений сценарій "Гри престолів" – ЗМІ

У разі несплати, зловмисники погрожують оприлюднити контактну інформацію акторів серіалу.

Хакери, які викрали сценарій серії сьомого сезону "Гри престолів" у компанії НВО, вимагають викуп у розмірі семи мільйонів доларів.

Про це повідомляє Business Insider.

Анонімні зловмисники заявляють, що деякі викрадені документи містять особисту контактну інформацію акторів "Гри престолів": номери телефонів та поштові скриньки Емілії Кларк (у серіалі Дейенеріс Таргарієн), Пітера Дінклейджа (Тіріон Ланністер) та Ліни Хіді (Серсея Ланністер). У разі несплати викупу, хакери погрожують оприлюднити їх та кадри нових серій.

Вимога викупу зазначена у відео, адресованому виконавчому директору HBO Річарду Плеплеру. "Наше прохання є зрозумілим і не підлягає обговоренню: ми хочемо, щоб XXXX доларів припинили витік ваших даних", – йдеться у повідомленні.

За їхніми словами, вони витратили півроку на те, щоб проникнути у мережу НВО, і тепер хочуть плату за свою "працю".

"HBO витрачає 12 мільйонів доларів США на дослідження ринку та 5 мільйонів доларів США для рекламних кампаній [сьомого сезону "Гри престолів"], тому розгляньте нас як ще один бюджет для ваших рекламних оголошень", – заявили хакери та дали НВО три дні для виплати викупу, пише ВВС.

Погрозу опубліковали разом з кешем 3,4 Гб інших даних, які група ніби-то викрала у HBO. Згідно з повідомленням The Associated Press, він містить:

  • Проект сценарію майбутнього епізоду.
  • Повідомлення поштової скриньки виконавчого директора HBO за місяць.
  • Знімок екрана папок із мітками "Бюджети", "Юридичні" та "Ліцензування та роздрібна торгівля".
  • Документи, що містять номери телефонів та адреси електронної пошти акторів.

ВідеоХакери вкрали сценарій нової серії "Ігри престолів"

Телекомпанія заявила, що продовжує розслідування інциденту.

Нагадаємо, перший епізод сьомого сезону американського серіалу "Гра престолів" вийшов на телеканалі НВО 16 липня (в ніч на 17 липня за київським часом). Нова серія вже встановила рекорд з переглядів - 16 мільйонів.

Залиште свій коментар