Стартує сьомий сезон "Гри престолів"

Першу серію нового сезону культового серіалу покажуть в ніч проти 17 липня.

На телеканалі НВО у неділю, 16 липня, (у ніч проти 17 липня за київським часом) виходить перший епізод сьомого сезону американського серіалу "Гра престолів".

Новий сезон стартує пізніше за шість попередніх, прем'єра яких зазвичай відбувалася у березні-квітні, передає Укрінформ. 

До сьомого сезону, на відміну від попередніх, входить лише 7, а не 10 епізодів. Вони транслюватимуться, відповідно, 16, 23 і 30 липня, 6, 13, 20 та 27 серпня 2017 року.

Бюджет кожної серїї у новому сезоні збільшено із 10 до 14 мільйонів доларів. Тривалість епізодів у сьомому сезоні – 50-60 хвилин.

Гонорари п'ятьом акторам, які виконують у серіалі головні ролі, також було збільшено. Йдеться про британських акторів Емілію Кларк (Дейнеріс Таргаріен), Кіта Гарінгтона (Джон Сноу), Ліну Гіді (Серсея Ланністер), американця Пітера Дінклейджа (Тіріон Ланністер) і данця Ніколая Костера-Вальдау (Джеймі Ланністер). Вони уклали із телеканалом HBO нові контракти, згідно з якими їм виплачуватимуть по два мільйони фунтів стерлінгів (2,5 мільйона доларів) за епізод.

Нещодавно вийшов новий трейлер сьомого сезону "Гри престолів":

Над сьомим сезоном працювали сім режисерів: перший і сьомий епізоди поставив Джеремі Подесва, другий і третій – Марк Майлод, четвертий і п'ятий – Метт Шекман і нарешті шостий – Алан Тейлор.

Сьомий сезон став другим після шостого, поставленим не безпосередньо за романами американського письменника Джорджа Мартіна з циклу "Пісня Льоду і Полум'я". Основою для сценарію стали чорнові варіанти другої половини шостої книги циклу під назвою "Вітри зими" (наразі не закінченої Мартіном) та першої половини сьомої – "Мрія про весну".

До слова, прем'єру восьмого сезону попередньо заплановано на кінець 2018 – початок 2019 року.

Нагадаємо, автори культового серіалу "Гра престолів" заявили, що у новому сезоні збираються підпалити рекордну кількість каскадерів

Залиште свій коментар