У новому сезоні "Гри престолів" підпалять рекордну кількість каскадерів

Єдині проекти, близькі до цього рекорду, – "Врятувати рядового Раяна" і "Хоробре серце".

Автори культового серіалу "Гра престолів" заявили, що у новому сезоні збираються підпалити рекордну кількість каскадерів. 

Про це повідомляє Metro. 

Координатор трюків Роулі Ірлем отримав престижну нагороду Еммі за "підпал" 20 людей протягом одного дня у п'ятому сезоні. Проте новий сезон серіалу може зробити цей рекорд просто смішним.

"В одній батальній сцені ми одночасно підпалили більше каскадерів, ніж будь-коли. Наш координатор трюків насправді хотів завдяки цьому потрапити у Книгу рекордів Гіннеса", – сказав шоураннер Девід Беніофф.

Координатор трюків Ірлем додав: "У одному кадрі є 73 підпали, що само собою є рекордом. У жодному фільмі такого не робили за все шоу, не те, що в одному кадрі".

Крім цього, за словами Ірлема, у сьомому сезоні вони одночасно "підпалюють" 20 людей.

Під час супергарячих кадрів усі актори отримали спеціальне вогнетривке обладнання, проте процес знімання, звичайно, був ризикованим, пише ресурс Metro.

Нагадаємо, нові епізоди "Гри престолів" з'являться на каналі HBO 16 липня. У Мережі з'явився новий трейлер серіалу і фанати дослідили кожний кадр, щоб дізнатися, про що розповідатиме новий сезон.

Залиште свій коментар