Іранський генерал націлив ракети на Ізраїль

Дата публікації
Перегляди
1269
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Іранський генерал націлив ракети на Ізраїль

Сафаві заявив, що в Ізраїлі немає такого місця, до якого не дістали б іранські ракети

Іранське військове командування розробило різні сценарії на випадок початку війни.

Головний радник духовного лідера ісламської революції в Ірані, генерал-майор Рахім Сафаві заявив, що в Ізраїлі немає такого місця, до якого не дістали б іранські ракети, повідомляє DDC.

"Наші ракети можуть накрити всі окуповані палестинські території. Число ракет і дальність їхнього польоту не обмежені", - заявив чиновник в інтерв'ю державному арабомовному телеканалу Аль-Алам.

За словами іранського генерала, у випадку, якщо Ізраїль і його союзники розгорнуть бойові дії проти Ірану, відповідний ракетний удар буде настільки потужним, що американський протиракетний щит у регіоні не зможе його відбити.

"Не виключено, що деякі ракети вони зможуть перехопити. Але число ракет настільки величезне, що ніякий протиракетний щит не допоможе", - упевнений Сафаві.

Він також повідомив, що іранське військове командування розробило різні сценарії на випадок початку війни, підкресливши, що Іран має намір вести бойові дії "не тільки звичайними методами, а й за допомогою спецоперацій".

США і їхні союзники висловлюються за жорсткість санкцій у відношенні Ірану через його ядерну програму, однак у Пентагоні не підтверджують чутки про підготовку воєнної акції проти Тегерана.

Читайте також:

Половина американців підтримують напад на Іран

Після резолюції МАГАТЕ Іран заявив про готовність до співпраці на певних умовах

Влада Ізраїлю про можливий удар по Ірану: люди розуміють, що час настав

США залякують Іран міжнародною ізоляцією і новими санкціями

Уго Чавес: США та Ізраїль провокують ядерну війну

Наступна публікація