Влада Ізраїлю про можливий удар по Ірану: люди розуміють, що час настав

Влада Ізраїлю про можливий удар по Ірану: люди розуміють, що час настав

Ізраїль не хоче публічно обговорювати можливий удар, але натякає, що пора діяти

Ехуд Барак заявив, що це не предмет для публічних дискусій, натомість підкреслив, що ядерну програму Ірану треба зупинити.

Ізраїль не має наміру обговорювати публічно можливість нанесення удару по Ірану, заявив в інтерв'ю американському телеканалу CNN міністр оборони Ізраїлю Ехуд Барак.

"Я не думаю, що це предмет для публічних дискусій", - сказав він. При цьому Ехуд Барак багатозначно зазначив, що недавня доповідь МАГАТЕ по Ірану "надала протверезний вплив на багатьох у світі, як на світових лідерів, так і на громадськість, і люди розуміють, що час настав".

Для чого прийшов цей час, ізраїльський міністр не уточнив, але сказав, що Іран має намір отримати ядерну зброю, оскільки немає "ніякого іншого можливого чи зрозумілого пояснення того, що вони роблять".

"І це потрібно зупинити", - підкреслив ізраїльський міністр.

Нагадаємо, повідомлення про можливість застосування військової сили США та Ізраїлем проти ядерних об'єктів Ірану стали з'являтися в ЗМІ після того, як МАГАТЕ опублікувало доповідь з іранської ядерної програми, в якому заявило, що Тегеран до 2003 року вів роботи, спрямовані на створення ядерної зброї, і подібна діяльність може мати місце і сьогодні.

Напередодні Рада керуючих МАГАТЕ прийняла проект резолюції стосовно Ірану, заявивши про зростаючу заклопотаність у зв'язку з ядерною програмою країни. Резолюцію було прийнято переважною більшістю голосів (32 країни).

Читайте також:

Під час обстрілу Ізраїлем сектора Газа постраждав консул Франції

Уго Чавес: США та Ізраїль провокують ядерну війну

Іран посилив покарання за поїздки до Ізраїлю

Повʼязані теми:

Наступна публікація