Уго Чавес: США та Ізраїль провокують ядерну війну

Дата публікації
Перегляди
2172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уго Чавес: США та Ізраїль провокують ядерну війну

Уго Чавес / Фото: AFP

Президент Венесуели заступився за Іран та Сирію - обстановку там дестабілізують "на замовлення Білого дому та ізраїльського уряду".

Президент Венесуели Уго Чавес закликав весь світ замислитися про загрозу ядерної війни, яку, на його думку, провокують США та їхні союзники, такі як Ізраїль.

"Ядерна війна могла б стати кінцем життя на Землі, її загроза - реальність, і хто ж у цьому винен? Уряд США та їхній союзник Ізраїль", - заявив Чавес в ефірі венесуельського телебачення .

Таким чином він прокоментував звинувачення, висунуті Вашингтоном і Тель-Авівом проти Ірану , а також Сирії - у насильстві в країні.

Як відомо, США і низка інших країн Заходу звинувачують Іран в розробці ядерної зброї під прикриттям програми мирного атома. Тегеран всі звинувачення відкидає, заявляючи, що його ядерна програма спрямована виключно на задоволення потреб країни в електроенергії.

Чавес також вважає надуманими всі звинувачення на адресу Тегерана і Дамаска. Він переконаний, що ядерна програма Ірану носить мирний характер, а дії сирійського уряду спрямовані на боротьбу зі збройними угрупованнями, які дестабілізують обстановку в країні за замовленням Білого дому та ізраїльського уряду.

На думку венесуельського лідера, жодна країна в світі не має права застосовувати зброю масового ураження, оскільки це вдарить не тільки по народах цих країн, а радіація знищить саме життя на Землі.

Читайте також:

Уго Чавесу залишилося жити два роки - прогноз лікаря

Ізраїль стоїть на порозі війни з Іраном

Китай заступився за Іран: санкції не вирішать проблему

Ахмадінежад: Іран не відступить ні на крок

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація