"Ірма" збирає страшний врожай: 50 тисяч будинків знищено на Кубі

Ураган наблизився до США.

Ураган, який уже охрестили найпотужнішим за десятиріччя, впритул наблизився до американської Флориди. Тамтешня влада проводить термінову евакуацію – залишити власні домівки змушені чверть жителів штату, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вивозять також місцеві школи, лікарні та навіть зоопарки. Кількома годинами раніше вихор прогнався над Кубою, знищивщи 50 тисяч осель.

ВідеоНайпотужніший за останні 10 років ураган "Ірма" впритул наблизився до Флориди

Циклон "Ірма", швидкість якого сягає 300 км/год, лютує в регіоні більше тижня та вже встиг буквально стерти кілька десятків островів у Карибському басейні. Потерпілими визнали мільйон людей, щонайменше 21 особа загинула.

Як уже повідомлялося, командування ВМС США прийняло рішення задіяти авіаносець "Авраам Лінкольн" для доставки гуманітарної допомоги в райони, які постраждалі від урагану "Ірма". Також в операції повинні прийняти участь десантний корабель "Іводзіма", плавучий док "Нью-Йорк" і один есмінець. "Ці кораблі пристосовані для надання медичної допомоги, забезпечення зв'язку по морю з цивільною адміністрацією та населенням, безпеки на морі, логістичної підтримки, переміщення по повітрю вантажів середньої та важкої ваги", - йдеться в заяві військових. 

ураган ірма інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар