Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійський торговельний центр відкрив посеред крамниць церкву

По неділях на службу збирається кілька сотень вірян.

Знижки, розпродаж, церковна служба. Італійський торговельний центр знайшов ще один спосіб приваблювати покупців і відкрив посеред крамниць справжню робочу церкву, йдеться в ТСН.12.00. 

Купити нову сукню, випити кави, придивитися до пари взуття та піти помолитися. В Італії подбати про тіло та душу можна безпосередньо в торговельному центрі.

Цей шопінг-центр неподалік Катанії на Сицилії - перший в Італії, де "церква пішла в народ". Службу тут правлять щонеділі, коли по закупи приходить найбільше людей. На месу після шопінгу залишається до двох сотень вірян.

"Ми провели численні зустрічі, переконуючи, що навіть усередині ТЦ є така потреба. Тепер маємо свого капелана", - каже власник.

Священик, дон Паскуале, який тут править, зізнається, що до такого храму звик не одразу.

"Я довго намагався усвідомити та змиритися. Потім побачив, що на службу приходять справжі віряни", - каже капелан.

Місцеві прочани твердять: сусідні магазини божим справам не заважають. Але прихильники традиційних храмів упевнені, що церква та шопінг несумісні.

Ватикан, хоч над пропозицією магазину роздумував більше року, тепер узяв ідею на озброєння. Адже за статистикою на недільну службу до церкви ходить лише щодесятий молодий італієць. Тож схожі каплички з'явилися на території вже кількох шопінг-центрів Італії.

Відео Храм посеред одягу: діюча церква з'явилась посеред торговельного центру в Італії

Залиште свій коментар

Вибір редакції