Ізраїль створює "армію агресорів"

Ізраїль створює "армію агресорів"

Ізраїльська розвідка акцентує увагу на роботі в кіберпросторі

В ЦАХАЛ створять підрозділ хакерів-"агресорів", які будуть воювати в кіберпросторі.

Керівництво ізраїльської військової розвідки (АМАН) вирішило заснувати "армію агресорів" ЦАХАЛа (Армії оборони Ізраїлю), яка буде складатися в основному з хакерів найвищого розряду.

Їхні армійські посади заборонені до публікації, але відомо, що "агресори", використовуючи кіберпростір, будуть прямо впливати на поле бою, пише ізраїльське видання "Курсор".

США ВІДПОВІДАТИМУТЬ НА АТАКИ ХАКЕРІВ РАКЕТНИМИ УДАРАМИ

"Агресор, згідно з визначенням - це той, хто впливає на поле бою. У нашому випадку агресори будуть боротися, але ризику їхньому життю не буде", - заявив високопоставлений офіцер у військовій розвідці.

"Агресори" будуть задіяні не тільки безпосередньо в службі розвідки, але також в авіації, на флоті (у тому числі підводному) та у відділі прослуховування.

Для набору в "агресори" буде проводитися складний відбір. Обрані військовослужбовці підпишуть контракт про продовження військової служби на рік, протягом якого вони проходитимуть спеціальну підготовку.

Статус "агресорів" визначається між "бійцями" і "підтримкою бою".

Минулого тижня глава військової розвідки, генерал-майор Авів Кохаві повідомив про структурні зміни в його відомстві.

Поряд зі збереженням усіх традиційних підрозділів АМАН акцентує увагу на роботі в кіберпросторі. За його словами, кіберпростором в розвідці займаються 40% військовослужбовців, і далеко не всі вони хакери.

"У АМАН розуміють, що світ рухається, і поле бою змінюється. Нам потрібні бійці, танки і літаки, але, при всій повазі до них, характер усіх воєн змінять ті, хто боротиметься в кіберпросторі", - зазначив Кохаві.

Нагадаємо, що на початку листопада сайти ЦАХАЛа, а також спецслужб ШАБАК і "Моссад" припинили свою роботу через атаки хакерів з угрупування Anonymous, які заявили, що визнають Палестину незалежною державою, а тому вважають блокаду сектора Газа незаконною.

Читайте також:

Саркозі поскаржився Обамі, що прем'єр Ізраїлю - "брехло"

Ізраїль стоїть на порозі війни з Іраном

ФБР вербує хакерів на чемпіонаті світу з кібератак

США відповідатимуть на атаки хакерів ракетними ударами

Повʼязані теми:

Наступна публікація