США збирають армію ботів для війни в соціальних мережах

Центральне командування США закупило програмне забезпечення, яке дозволить вести секретну блогерську діяльність за допомогою "віртуалів".

Американські військові створять віртуальних бійців, яких відправлять вести інформаційну війну в Інтернеті, зокрема у таких соціальних мережах як Facebook і Twitter. Боти боротимуться з екстремізмом та антиамериканської пропагандою.

Спеціальне програмне забезпечення для ведення віртуальної боротьби закупило Центральне командування США (Centcom).

За допомогою цього ПЗ, придбаного в американської Ntrepid за 2,76 мільйона доларів, під контролем одного військового буде перебувати до десяти віртуальних особистостей, які за всіма зовнішніми ознаками будуть здаватися звичайними користувачами.

За умовами контракту, кожен з віртуалів повинен мати докладно опрацьовану біографію та інші особисті дані, щоб не викликати підозр.

Відрізнити бота від реального користувача буде ще важче, оскільки "фейковим" (тобто несправжнім) акаунтам замаскують IP-адресу. Це дозволить створити видимість того, що пости відправляються людьми з різних країн.

За словами представника Centcom Білла Спікса, ця технологія дозволить вести секретну блогерську діяльність на зарубіжних сайтах. Зокрема, таке ПЗ допоможе протидіяти поширенню пропаганди за межами США, кампаніям з дезінформації або атакам хакерів. Спікс також заявив, що програма буде реалізована в неангломовних версіях Facebook і Twitter.

Читайте також:

В Україні міліція активно відпрацьовує соціальні мережі

Китай почав готуватися до кібервійни зі США

Google співпрацюватиме з американською контррозвідкою

Перебіжчик, зі слів якого США почали війну в Іраку, зізнався у брехні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: