Підприємців "труситимуть" вдвічі рідше

Новий керівник податкової пообіцяв що перевірки підприємців скоротяться на 59%.

Голова Державної податкової служби (ДПС) України Олександр Клименко доручив до кінця року скоротити кількість планових перевірок суб'єктів господарювання на 59%.

За його словами, порівняно з минулим роком кількість документальних перевірок суб'єктів господарювання зменшилася майже наполовину – на 48%. До плану-графіку перевірок включено 12,2 тис. підприємств. Рік тому цей показник складав 23,3 тис.

"До цього ми принципово дотримувалися задекларованої позиції щодо невтручання у діяльність сумлінних платників. Кадрові ротації на політику нашого відомства у цьому питанні ніяк не вплинуть. Навпаки, робота зі створення сприятливих умов для бізнесу, зі зниження фіскального тиску на економіку має бути посилена", — підкреслив Клименко.

За даними ДПС у березні 2011 року кількість планових перевірок юридичних осіб зменшено на 32,1% порівняно з відповідним періодом минулого року, на ІІ квартал 2011 року — на 54%, на ІІІ квартал — на 57%.

На ІV квартал 2011 року, згідно з дорученням керівництва ДПСУ, відбудеться зменшення на 59% порівняно із ІV кварталом 2010 року.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович 7 листопада призначив екс-голову ДПС Віталія Захарченка міністром внутрішніх справ, а Клименка - главою ДПС.

Клименко є наймолодшим керівником податкової служби за всю її історію — наступного тижня йому виповниться 31 рік. До переїзду до Києва у лютому 2011 року він більше року керував податковою адміністрацією в Донецькій області. До цього він обіймав керівні посади у спеціалізованій інспекції по роботі з великими платниками Донецька.

Читайте також:

Податкова витрусить гроші з власників "хоромів"

Податківці зібрали з підпільних обмінників майже 9 млн гривень

Складено рейтинг найпопулярніших способів відмивання грошей в Україні

Податкова вирішила заробити на репетиторах, нянях та екстрасенсах

Податкова відкрила полювання на покупців валюти

Податкова визнала, що наповнює бюджет за рахунок простих громадян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: