Податкова вирішила заробити на репетиторах, нянях та екстрасенсах

Податкова почала моніторити рекламні оголошення, щоб вичислити найманих працівників, які не декларують доходи.

Фахівці Державної податкової служби (ДПС) почали застосовувати новий механізм пошуку громадян, залучених до тіньової зайнятості - моніторинг рекламних оголошень, в яких пропонують послуги гувернанток, репетиторів, ремонтників, надомних перукарів і навіть екстрасенсів.

Про це повідомила прес-служба ДПС з посиланням на главу ДПС Олександра Клименко.

"Ця програма буде працювати і надалі. Оскільки я вважав і вважаю, що причиною безправ'я і низької оплати праці найманих працівників є добровільна згода на працевлаштування "без паперів". Ми, як можемо, переконуємо громадян, що робота без документів - це експлуатація, а не цивілізовані трудові відносини", - заявив він.

Крім цього, Клименко нагадав, що головним джерелом інформації для податківців є база ідентифікаційних кодів.

"Ми відбираємо з цієї бази тих, хто не декларує ніяких доходів протягом тривалого часу і з'ясовуємо, чи дійсно людина ніде не працює і не веде ніякої підприємницької діяльності або просто не вважає за потрібне повідомити про це податковим органам. Але банківська таємниця для нас - табу, і в пунктах обміну валют ми ні за ким не стежимо", - підкреслив чиновник.

Як повідомлялось, податкова також почала нещодавно полювання на покупців валюти. Через паспортизацію обміну валюти податкова вичисляє людей, які купують або продають великі суми валюти, і вимагає негайного декларування доходів.

Читайте також:

Податкова визнала, що наповнює бюджет за рахунок простих громадян

Податковий кодекс за 3 місяці знищив 10 тисяч підприємців

Податківці хочуть зібрати з бізнесменів ще сім мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: