Кров Іоанна Павла II стала об'єктом поклоніння

Ватикан розглядає посудини з кров'ю покійного Папи Іоанна Павла II як "дорогоцінні реліквії".

Під час святкування беатифікації - зарахування до лику блаженних - Папи Римського Іоанна Павла II у Ватикані будуть виставлені для поклоніння ампули з кров'ю покійного понтифіка.

Кров Папи Войтили взяли у нього за кілька днів до смерті в 2005 році. Лікарі хотіли провести аналізи для підготовки можливого загального переливання. Пробірки із зразками направили до дитячої лікарні Рима, однак переливання так і не відбулося.

Всього збереглися чотири ампули з кров'ю Іоанна Павла II. Дві з них зберігає колишній секретар Папи, а нині - кардинал і архієпископ Краківський Станіслав Дзівіш, дві інших - у розпорядженні черниць, які обслуговують римський госпіталь Немовляти Ісуса.

Саме дві останні ампули будуть поміщені до реліквіарію. Після беатифікації фіал з кров'ю понтифіка буде поміщений у вівтар каплиці в Кракові, архієпископом якого колись був Кароль Войтила.

До речі, кров Папи зберігається у рідкому стані, оскільки була оброблена хімічними речовинами - антикоагулянтами, які перешкоджають згортанню крові.

Нагадаємо, що беатифікація Папи Войтили призначена на 1 травня. 

Підставою для подібного рішення стало зцілення французької черниці від хвороби Паркінсона. Ватикан офіційно визнав, що жінка вилікувалася після молитви, в якій просила покійного понтифіка про заступництво.

На урочисту церемонію очікується приїзд тисяч прочан з усього світу, насамперед з Польщі - батьківщини колишнього Папи.

Читайте також:

Кубіца для реабілітації отримає краплю крові Папи Римського

Привідкрита завіса таємниці замаху на Папу Іоанна II: було три постріли

Іоанна Павла II зарахують до лику блаженних

Алі Агджа оголосив себе Христом і передрік кінець світу

ВідеоУ Ватикані готуються до беатифікація Іоанна Павла II

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: