Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідери США і КНДР домовилися про обмін візитами

Кім Чен Ин "запросив президента Трампа відвідати Пхеньян у зручний час".

Американський президент Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин прийняли запрошення обмінятися візитами в Північну Корею і США, пише офіційне північнокорейське агентство ЦТАК.

У повідомленні наголошується, що Кім Чен Ин "запросив президента Трампа відвідати Пхеньян у зручний час". Своєю чергою Трамп також запросив північнокорейського лідера в США.

"Лідери КНДР і США, висловлюючи впевненість у тому, що такі запрошення послужать ще одним важливим моментом в оздоровленні відносин між КНДР і США, із задоволенням прийняли запрошення один одного", - підкреслюється в повідомленні.

Фотогалерея Історичний саміт США-КНДР. Кім Чен Ин прогулявся вечірнім Сингапуром (27 фото)

ВідеоТепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Історична зустріч американського президента і північнокорейського диктатора - Дональд Трамп і Кім Чен Ин сіли за стіл переговорів. Раніше впродовж року Пхеньян лякав ядерною зброєю, а у Білому домі кривдників обіцяли знищити. Місяцями очільники країн обмінювалися недипломатичними образами. Чим закінчились переговори і чи пристане Кім Чен Ин на без'ядерний статус - у сюжеті.

Тепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Нагадаємо, Дональд Трамп і Кім Чен Ин зустрілися в Сингапурі для проведення історичного саміту між країнами. Американський лідер вже назвав цю зустріч "набагато краще, ніж хто-небудь міг очікувати".

Залиште свій коментар

Вибір редакції